پیام ناپولی به یونایتد؛ کولیبالی قابل فروش است!

بر اساس اعلام مسئولان باشگاه ناپولی کالیدو کولیبالی در ازای 69 میلیون پوند اجازه جدایی از باشگاه را پیدا خواهد کرد و باشگاه منچستریونایتد مشتری چند فصل اخیر او از این مسئله آگاه شده است....

به گزارش مدال، «کالیدو کولیبالی» ستاره 28 ساله یکی از بازیکنانی است که پس از اتفاقات هفته اخیر و درگیری هواداران ناپولی با بازیکنان برای خود محافظ شخصی استخدام کرده. کولیبالی که یکی از بهترین مدافعان جهان به حساب می‌آید، در این فصل مانند دیگر ستارگان ناپولی عملکرد خوبی نداشته.

در این بین از ایتالیا خبر می‌رسد که باشگاه ناپولی پس از اتفاقات اخیر حاضر است با عقب‌نشینی از خواسته سنگین پیشین خود، او را با تنها 69 میلیون پوند به فروش برساند و این مسئله خبر خوشی برای شیاطین سرخ به عنوان یکی از مشتریان پر و پا قرص او به حساب می‌آید.

منچستریونایتد در تابستان «هری مگوایرم را جذب کرد اما شاید جذب کولیبالی و زوج او کنار مگوایر تمام مشکلات خط دفاعی را در اولدترافورد حل کند.

بیشتر بخوانید:

تکذیب فرار همسر ستاره ناپولی

تگ ها


کالیدو کولیبالی کولیبالی منچستریونایتد منچستریونایتد شیاطین سرخ ناپولی سری آ لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات کالیدو کولیبالی منچستر یونایتد ناپولی لیگ برتر سری آ فوتبال