پیام هشدار دهنده فیفا به استقلال در مورد ایسما !

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون جهانی فیفا می گوید دیگر با استقلال بر سر پرونده ایسما مکاتبه ای نخواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، ایسما گونکالوس بازیکن گینه‌ای در تاریخ ششم بهمن سال ۹۷  به استقلال پیوست. قرارداد این مهاجم یک سال و نیمه بود ولی به دلیل اینکه عملکرد قابل قبولی نداشت، پس از تنها یک نیم فصل حضور در استقلال، با پایان رقابت های لیگ هجدهم از جمع آبی پوشان جدا شد.


جالب اینکه باشگاه استقلال همان زمان اعلام کرد که ایسما در فضای صمیمانه از تیم جدا شده و قراردادش را فسخ کرده ولی در سوی دیگر باشگاه پاختاکور به دنبال حق ۱۲۵ هزاردلاری خود از این انتقال بود و استقلال را نیز به شکایت از فیفا تهدید کرده بود.


حالا و در این روزها که استقلال درگیر دو پرونده بین المللی مربی و بازیکن خود یعنی شفر و بویان است و خطرات زیادی باشگاه را تهدید می کند، پیغام هشدار دهنده دیگری نیز از سوی کمیته تعیین وضعیت فدراسیون جهانی فوتبال برای تیم آبی پوش پایتخت فوتبال ایران ارسال شده و اینطور در این نامه نوشته شده است:« با توجه به عدم پاسخ باشگاه استقلال به نامه فیفا درباره پرداخت مبلغ رضایت‌‌نامه ایسما، کمیته وضعیت فدراسیون جهانی فوتبال به باشگاه استقلال اعلام کرده دیگر هیچگونه مکاتبه‌ای پذیرفته نخواهد شد و مدیران استقلال باید منتظر حکم فیفا درباره این پرونده باشند.»

تگ ها


استقلال تهران اسماعیل گونسالوس