پیام وزیر ورزش به مناسبت سال جدید

سلطانی‌فر در آغاز سال ۱۳۹۹ ابراز امیدواری کرد که با تلاش های مدافعان عرصه سلامت و همکاری مردم بر ویروس منحوس کرونا غلبه کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان متن پیام نوروزی دکتر سلطانی فر به این شرح است: 

یا مقلب القلوب والابصار


یا مدبراللیل والنهار


یا محول الحول والحوال


حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن سال ۱۳۹۹ هجری شمسی را به تمام هموطنانم در سراسر کشور و همچنین ایرانیانی که در نقاط دیگر دنیا زندگی می کنند تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوار هستم که سال جدید سرشار از موفقیت و سلامتی برای همه مردم جهان باشد. 

سال جدید را در حالی آغاز می کنیم که بیش از ۱۶۰ کشور جهان گرفتار ویروس منحوس کرونا هستند و تعدادی از هموطنان ما و مردم سایر کشورها در اثرابتلا به این بیماری جان خود ر از دست دادند. امیدوار هستیم با تلاش هایی که توسط مدافعان عرصه سلامت پزشکان، پرستاران، مدیران بخش بهداشت و درمان کشور و همه مدیران دستگاه های اجرایی و نیروهای مسلح در حال انجام است و با همت و همکاری که مردم ما دارند در کوتاه ترین زمان ممکن بر این ویروس منحوس غلبه بکنیم و به امید خدا سالی توام با برکت و موفقیت برای تمام ملت و سال موفقی برای ورزش و قهرمانان ما در عرصه مسابقات مهم بین المللی خصوصا المپیک و پارالمپیک باشد.


امسال سال بسیار حساسی است و باید یک حضور آبرومند در این مسابقات مهم داشته باشیم. 

همچنین امیدوارم سال خوبی برای جوانان ما خصوصا جوانانی که عضو بیش از سه هزار سازمان مردم نهاد وابسته به وزارت ورزش و جوانان هستند باشد. خوشبختانه تمام این #سمن_ها در رویدادها، حوادث و مناسبت ها توانستند نقش خود را در جهت کمک به مردم و حل مشکلات کشور ایفا بکنند و ان شاء الله از بین این اعضای سمن ها و جوانان تلاشگر امروز مدیران آینده کشور انتخاب خواهند شد و دعا می کنیم سال ۱۳۹۹ مشکلات سال ۱۳۹۸ را در ابعاد مختلف نداشته باشیم و همدلی مردم باعث شود مسیر رشد و توسعه را در کشور با سرعت بیشتری ادامه بدهیم.

بیشتر بخوانید:

رقابت بارسلونا و رئال برای جذب ستاره آلمانی

تگ ها


مسعود سلطانی‌فر وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش