Banner

پیام ویدیویی سرمربی اتلتیکو مادرید درباره کرونا

دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید با انتشار یک توییت از هواداران این تیم خواست در دوران شیوع ویروس کرونا در خانه مانده و از نزدیکان و اطرافیان خود مراقبت و محافظت کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیگو سیمئونه با انتشار یک توییت از هواداران اتلتیکو مادرید و همه مردم اسپانیا خواست در شرایط شیوع گسترده ویروس کرونا تا حد ممکن در خانه مانده و از نزدیکان و اطرافیان خود مراقبت و محافظت کنند.

این در حالی است که در اسپانیا با هدف جلوگیری از انتشار بیشتر ویروس مرگبار کرونا تصمیم گرفته شده که مسابقات لالیگا و لیگهای دسته پایین‌تر اسپانیا فعلا به مدت دو هفته تعلیق شود. دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو مادرید برای انتشار پیام خود خطاب به هواداران اتلتیکو و مردم اسپانیا از شبکه‌های اجتماعی استفاده کرد.

او با انتشار یک پیام ویدیویی در صفحه توییتر خود اعلام کرد:" می‌خواهم به این وسیله برای شما پیامی بفرستم. من از خانه خودم از همه شما می‌خواهم کاری را انجام دهید که متخصصین از همه ما خواسته‌اند، یعنی مراقبت از خودمان و محافظت از همه کسانی که در اطراف‌مان هستند. بیایید در خانه بمانیم".

در اسپانیا تا این لحظه چیزی در حدود پنج هزار کیس ابتلا به ویروس کرونا اعلام شده و چیزی نزدیک به ۱۰۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

اتلتیکو تا پیش از تعلیق موقت این فصل لالیگا، در این لیگ وضعیت خوبی نداشت و با اینکه در این فصل تنها چهار شکست در کارنامه‌اش ثبت شده بود ولی با کسب ۱۲ تساوی در رتبه ششم جدول قرار داشت و در نتیجه باید در ادامه فصل برای راه‌یابی به  جمع چهار تیم اول جدول و کسب سهمیه اروپایی تلاش می‌کرد.

بیشتر بخوانید:
شبکه‌های پخش فوتبال، پول مشتریان را پس نمی‌دهند

فیفا: باشگاه ها می توانند به تیم های ملی بازیکن ندهند

 

 

تگ ها


ویروس کرونا دیگو سیمئونه فوتبال جهان اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال