پیام ویژه برادر دیبالا برای سرمربی یوونتوس+ عکس

گوستاوو دیبالا برادر پائولو دیبالا بعد از تساوی ناامیدکننده یوونتوس برابر فیورنتینا پیامی ویژه به سرمربی بیانکونری ارسال کرد و خواهد تجدید نظر او در خصوص ستاره آرژانتینی بانوی پیر شد....

به گزارش مدال؛ «پائولو دیبالا» جواهر آرژانتینی خط حمله یوونتوس که در دو هفته نخست سری‌آ به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمده بود؛ هفته سوم برابر فیورنتینا حتی یک دقیقه هم بازی نکرد. در این بازی که یوونتوس به خلاقیت در خط حمله نیاز داشت، «مائوریتسیو ساری» یک دقیقه هم به دیبالا فرصت نداد و تعجب بسیاری از هواداران بیانکونری را برانگیخت.

در این بین «گوستاوو دیبالا» برادر و نماینده ستاره آرژانتینی پس از تساوی نا امیدکننده بانوی پیر در توئیتی در این خصوص به اظهار نظر پرداخت و نوشت: «اگر ویولون یک سیمش گم شود، نمی‌تواند موسیقی زیبایی بسازد و بنوازد.»

به عقیده بسیاری از هواداران، مخاطب این پیغام، شخص «مائوریتسیو ساری» سرمربی یوونتوس بوده است.

با مصدومیت پیانیچ، داگلاس کاستا و دانیلو اما به احتمال فراوان دیبالا فرصت بازی پیدا کند و شاید این فرصت برابر اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا از راه برسد.

بیشتر بخوانید:

هدف نخست منچستریونایتد در نقل‌وانتقالات زمستانی لو رفت

تگ ها


گوستاوو دیبالا پائولو دیبالا یوونتوس بیانکونری بانوی پیر مائوریتسیو ساری سری آ فوتبال جهان پائولو دیبالا یوونتوس سری آ فوتبال