پیام ویژه میهایلوویچ برای شاگردانش از بیمارستان

سینیشا میهایلوویچ که برای ادامه درمان بیماری خود به بیمارستان رفته، نتوانست تیمش را در هفته سوم سری‌آ برابر برشیا همراهی کند از طریق دو دستیارش تانجیا و دی‌لئو برای بازیکنان پیامی ویژه ارسال کرد....

سینیشا میهایلوویچ که برای ادامه درمان بیماری خود به بیمارستان رفته، نتوانست تیمش را در هفته سوم سری‌آ برابر برشیا همراهی کند از طریق دو دستیارش تانجیا و دی‌لئو برای بازیکنان پیامی ویژه ارسال کرد.

به گزارش مدال؛ «سینیشا میهایلوویچ» که در دو دیدار  نخست بلونیا در سری‌آ ایتالیا روی نیمکت تیمش نشست و شاگردانش را از کنار زمین هدایت کرد، برای درمان بیماری‌اش نتوانست تیمش را در هفته سوم همراهی کند.

او اما از طریق دستیارانش با شاگردانش ارتباط دارد و برای آن‌ها پیامی ویژه ارسال کرده است. «امیلیو دی‌لئو» پیام سینیشا به بازیکنان را افشا کرد و گفت: «او از همه ما خواسته که مصمم باشیم. او خواست هر لحظه را آخرین لحظه بازی تصور کنیم و با شجاعت و کیفیت بازی کنیم. او می‌داند که فکر همه بازیکنان پیش اوست و قلبشان به خاطر او می‌تپد و به همین جهت سینیشا از همه ما خواسته تا تمرکز خود را به روی موفقیت معطوف کنیم و به این طریق عشق خود را به او ابراز کنیم.»

بیشتر بخوانید:

بازگشت مرد صخره‌ای به میدان مبارزه بزرگ

تگ ها


سینیشا میهایلوویچ پیام میهایلوویچ بلونیا سری آ فوتبال جهان سرطان میهایلوویچ فوتبال