پیام کریسمسی پرز، زیدان و راموس برای رئالی ها

فلورنتینو پرز، زین الدین زیدان و سرخیو راموس برای هواداران رئال مادرید پیام های امیدوار کننده ای ارسال کردند....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید که فصل ۲۱-۲۰۲۰ را بسیار پر نوسان آغاز کرده بود، نهایتا در اواخر سال ۲۰۲۰ به یک ثبات فوق‌العاده رسید و در چند بازی اخیر خود به پیروزی های پیاپی دست یافته است. تا جایی که آنها در حال حاضر به همراه اتلتیکو صدرنشین لالیگا هستند و در لیگ قهرمانان اروپا نیز به عنوان تیم اول راهی مرحله یک هشتم نهایی شدند.

با این حال ۲۰۲۰ نه فقط برای رئال مادرید بلکه برای تمام باشگاه ها و البته مردم دنیا سال دشواری به حساب می‌آمد. همه همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد که باشگاه ها با مشکلات اقتصادی فراوانی دست و پنجه نرم کنند و هواداران نیز نتوانند در ورزشگاه ها حاضر شوند.

اکنون در آستانه آغاز سال نو میلادی چهار تن از مهمترین افراد حاضر در باشگاه رئال مادرید برای هواداران این تیم پیام‌هایی ارسال کرده‌اند که در اینجا آنها را می‌خوانید.

فلورنتینو پرز: " از سمت رئال مادرید و در این شرایط دشوار ما می خواهیم پیام مهر، همبستگی و امید را ارسال کنیم. بهترین آرزوی ما این که بتوانیم در سال ۲۰۲۱ به شرایط عادی برگردیم و موفقیت های زیادی را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم."

زین الدین زیدان: "ما می دانیم که این لحظث سختی است و باید بیش از هر زمان دیگری متحد باشیم."

سرخیو راموس: "ما با هم و با جنگیدن مثل همیشه کارها را انجام خواهیم داد."

فلیپه ریس(کاپیتان تیم بسکتبال رئال مادرید): "حمایت ما از همه خانواده ها و همه کسانی است که در این زمان بیشتر به آن احتیاج دارند."

تگ ها


زیدان سرخیو راموس فلورنتینو پرز رئال مادرید