پیام یاوری برای قلعه‌نویی: خوشا به حالت!

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: محمود یاوری با انتشار نامه ای انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی ذوب آهن را به سعید آذری و هواداران این تیم تبریک گفت ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: محمود یاوری با انتشار نامه ای انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی ذوب آهن را به سعید آذری و هواداران این تیم تبریک گفت.

این پیشکسوت فوتبال استان اصفهان در پیامش آورده است: امیر جان مدیری داری با قابلیت های فنی بالا، شجاع مثل یک قهرمان، جسور همچون جوان و حمایت کنندگانی همچون کوه صفه اصفهان. خوشا به حالت که هوادارانی همیشه در صحنه و مدیران کلانی امتحان پس داده همچون مهندس صادقی و مهندس شهنازی را که از پختگی خاص در امور مدیریتی ورزش نیز برخوردارند، به همراه داری.

این مربی نام آشنای فوتبال ایران در جای دیگری از پیامش خاطر نشان کرده است: ذوب آهن همچون سپاهان از موهبت مدیران مستقل و متمرکز برخوردار است که در تیم داری و حمایت از مربی تا نهایت ممکن هوشمندانه رفتار می کنند. باشد با حضور مربی کاربلد و با تدبیری همچون امیر قلعه نویی، اصفهان و اصفهانی آینده ای روشن تر از امروز داشته باشد. به امید موفقیت های آینده برای اهالی فوتبال اصفهان.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال