پیام یووه به مانژوکیچ: به خاطر همه چیز سپاسگزاریم

یوونتوس در واکنش به خداحافظی ماریو مانژوکیچ، بازیکن سابق این باشگاه، پیامی برای سپاسگزاری از او منتشر کرد....

به گزارش "ورزش سه"، مانژوکیچ جمعه شب با انتشار پیامی در شبکه‌های اجتماعی به صورت رسمی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. این بازیکن در سال ۲۰۱۵ از اتلتیکو مادرید به یوونتوس ملحق شد و پنچ فصل در این باشگاه توپ زد. بازیکن سابق تیم ملی کرواسی چهار قهرمانی سری آ، سه قهرمانی کوپا ایتالیا و دو قهرمانی سوپرکاپ ایتالیا در طول دوران حضورش در تورین به دست آورد. او همچینن ۱۶۲ بازی با پیراهن این تیم انجام داد. مانژوکیچ پس از فصل ۲۱ – ۲۰۲۰ از باشگاه میلان جدا شد و علیرغم دریافت پیشنهاداتی از سایر تیم‌ها تصمیم گرفت در ۳۵ سالگی از فوتبال حرفه‌ای خداحافظی کند.

باشگاه یوونتوس پیامی خطاب به بازیکن سابق خود منتشر کرده و از زحمات او سپاسگزاری کرد. در این پیام آمده:« ما در کنار هم ماجراجویی فوق العاده‌ای را سپری کردیم، این که بخشی از این سفر را با تو به اشتراک گذاشتیم بسیار عالی بود. از تو به خاطر همه چیز سپاسگزاریم و امیدواریم در آینده موفق باشی.»

مانژوکیچ پیش از حضور در فوتبال ایتالیا، یک فصل در اتلتیکو مادرید حضور داشت. او همچنین در فاصله سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ با پیراهن بایرن مونیخ به میدان می‌رفت و موفق شد با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و دو قهرمانی در بوندسلیگا را تجربه کند.

تگ ها


ماریو مانژوکیچ یوونتوس