پیانیچ: ما و اتلتیکو شبیه هستیم

میرالم پیانیچ در آستانه بازی مقابل اتلتیکو به خبرنگاران حرف‌های جدیدی می‌زند....

میرالم پیانیچ در آستانه بازی مقابل اتلتیکو به خبرنگاران حرف‌های جدیدی می‌زند.

بازیکن صربستانی یوونتوس قبل از دیدار این تیم و اتلتیکو به خبرنگاران گفت: یوونتوس و اتلتیکو بسیار شبیه به یکدیگر هستند. آن‌ها فیزیکی و دفاعی بازی می‌کنند اما ما هم بازیکنان قدرتمندی داریم و باید تفاوت ایجاد کنیم. برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان در استادیوم خانگی اتلیتیکو، برای آن‌ها انگیزه بسیار خوبی است. ما از زمان حذف از کوپا ایتالیا باید خیلی چیزها را درست می‌کردیم. این فصل گل‌های زیادی دریافت کردیم و این مسئله خوبی نیست. بعد از ۳ سال دیگر کسی شیوه بازی شما را به خاطر نمی‌آورد و تنها تعداد جام اهمیت دارد.
پیانیچ در ادامه گفت: رونالدو بازی را برای ما آسان می‌کند. او مرد بازی‌های بزرک است و حالا برای ما بازی می‌کند. همه ما تلاش می‌کنیم تا او هم به آسانی گلزنی کند. بعضی اوقات که با او صحبت می‌کنم به من میگود از حضورش در جمع ما خوشحال است. رونالدو متقاعد شده که یوونتوس چه قدرتی دارد.
تیم‌هایی چون چلسی و بارسلونا خواهان پیانیچ بودند اما او در این مورد می‌گوید: همیشه این شایعات وجود دارد اما دلیلی برای تغییر باشگاه وجود نداشت. جابه‌جایی همیشه مربوط به بازیکنان نیست و خیلی اوقات بر اساس تصمیمات و نیاز باشگاه‌هاست.