پیتزی، سرمربی شیلی: هنوز کارمان تمام نشده است؛ توان رقابت کردن با برزیل را داریم

سرمربی شیلی به توانایی های تیمش با وجود پیش رو بودن دیداری سخت برابر برزیل، ایمان دارد ......

سرمربی شیلی به توانایی های تیمش با وجود پیش رو بودن دیداری سخت برابر برزیل، ایمان دارد.

با وجود برتری 2-1 برابر اکوادور در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018، خوان آنتونیو پیتزی سرمربی تیم ملی شیلی می داند که تیمش برای کسب بلیت حضور در روسیه برای تابستان آینده، هنوز برزیل را پیش رو دارد.

به گزارش FFT، گل دقیقه 85 الکسیس سانچز در بامداد جمعه موجب شد تا شیلی به رده سوم گروه خود در بازی های مقدماتی جام جهانی برسد. با این حال آن ها باید در دیدار پایانی با برزیل از پیش صعود کرده دیدار کنند. پیتزی در این مورد گفته:

ما قصد ادامه دادن به مبارزه را داریم. هنوز تلاش آخر باقی مانده و ما مطمئن هستیم که توان رقابت کردن با برزیل را داریم. در بهترین روش ممکن مهیای آن بازی خواهیم شد. ما هنوز به چیزی دست نیافته ایم و بازی برابر برزیل، بسیار دشوار خواهد بود.

کارت زردی که آرتورو ویدال در دقیقه 58 بازی برابر اکوادور دریافت کرد، به معنی محرومیت او از دیدار برابر برزیل بود. با این حال پیتزی به تکرار پیروزی تیم خود برابر برزیل امیدوار است (شیلی تنها شکست برزیل در بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 را در اکتبر 2015 به آن تیم تحمیل کرد).

بهتر است که قوی تر باشیم ولی ما پیش از این در میان غیبت برخی از بازیکنان خود نشان دادیم که توان تحمیل فشار به خود و تغییر شکل دادن به کاستی های خود را داریم. این بار هم همین گونه است؛ ما تیمی داریم که تعهد را تضمین می کند

گفتنی است که شیلی در حالی در رده سوم گروه منطقه آمریکای جنوبی قرار دارد که حتی تیم رده هفتمی پاراگوئه هم هنوز کور سوی امیدی به رسیدن به جام جهانی دارد. شایان ذکر است که چهار تیم برتر این گروه 10 تیمی به شکل مستقیم راهی جام جهانی خواهند شد و تیم پنجم نیز باید به فکر پلی آف باشد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال