پیج اینستاگرام باشگاه استقلال تیک آبی گرفت

بالاخره پیج رسمی باشگاه استقلال، موفق شد از اینستاگرام تیک آبی بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال رسما اعلام کرد که این باشگاه از سالها قبل برای دریافت تیک آبی صفحه رسمی اینستاگرام خود، در تلاش بود ولی بنابر دلایل مختلف این امر میسر نشد که توضیح دلایل آن وقت بسیار می خواهد و از حوصله هواداران خارج.


در بیانیه این باشگاه آمده است: به لطف خدا و با پیگیری‌های انجام شده توسط توسط معاون فرهنگی و ارتباطات باشگاه و نیز تیم رسانه‌ای به ویژه مدیر رسانه‌ای از مسیرهای جدید، سرانجام یکی از خواسته های هواداران گرامی استقلال میسر شد و صفحه رسمی باشگاه دقایقی قبل صاحب تیک آبی شد تا از این پس همچون سایر باشگاههای بزرگ جهان، صفحه باشگاه استقلال در اینستاگرام به راحتی برای همگان قابل شناسایی باشد.


درویشی فردی است که عملیات دریافت تیک آبی توسط باشگاه استقلال را پیش برده است. در واقع، این پروژه توسط امید رحیمی مشاور احمد سعادتمند در استقلال کلید زده شد تا اینکه امروز این تلاش ها به نتیجه رسید و صفحه رسمی استقلال در اینستاگرام، تیک آبی گرفت.


تقریبا می توان گفت تمامی باشگاه های فوتبال در خارج از کشور و حتی در ایران، دارای یک صفحه رسمی در اینستاگرام هستند که تیک آبی یا همان تیک اصالت را دریافت کرده اند ولی استقلالی ها سالها بود که از دریافت این تیک آبی محروم بودند.


در واقع تأیید اصالت پیج رسمی باشگاه استقلال، به نوعی نشان دهنده به رسمیت شناخته شدن این صفحه برای بسیاری از افراد دنبال کننده این تیم چه در داخل و چه در خارج از ایران است.


معمولا در زمان برگزاری رقابت های آسیایی، رسانه های آسیایی برای پوشش اخبار باشگاه استقلال به بسیاری از صفحات مجازی که نام استقلال را بر پیج خود گذاشته اند، مراجعه می کردند و همین نبود تیک آبی باعث سردرگمی این قبیل افراد می شد که بالاخره صفحه رسمی باشگاه استقلال کدام است.


دریافت این تیک آبی به منزله به رسمیت شناخته شدن این پیج برای سایر هواداران و دنبال کنندگان خارجی منطقه است که اخبار پیرامون باشگاه استقلال را دنبال می کنند و همین امر باعث می شود از نام باشگاه استقلال در ساخت صفحات غیر رسمی سو استفاده نشود.

تگ ها


استقلال تهران