پیدا کردن جانشینی برای ونگر بسیار دشوار است

گیلبرتو سیلوا، کاپیتان سابق آرسنال معتقد است که این باشگاه کار سختی برای پیدا کردن جانشینی برای ونگر پیش رو خواهد داشت ......

گیلبرتو سیلوا، کاپیتان سابق آرسنال معتقد است که این باشگاه کار سختی برای پیدا کردن جانشینی برای ونگر پیش رو خواهد داشت.

ونگر سال 1996 هدایت آرسنال را برعهده گرفت و 3 قهرمانی لیگ برتر با این تیم کسب کرد. او روز یکشنبه، آخرین بازی اش برای آرسنال را انجام خواهد داد و پس از 22 سال این تیم را ترک خواهد کرد. کارلو آنچلوتی، پاتریک ویرا، مکس آلگری، لوئیس انریکه، میکل آرتتا، لئوناردو یاردیم و .... به عنوان جانشین‌های احتمالی ونگر مطرح شده اند ولی سیلوا که 6 فصل تحت هدایت ونگر بازی کرد، معتقد است که پیدا کردن جانشین برای سرمربی فرانسوی بسیار دشوار خواهد بود.

او گفت:" پیدا کردن جانشینی به جای ونگر کار بسیار دشواری است و به خصوص با توجه به کارهایی که ونگر در این مدت انجام داده، می‌توان فشار شدیدی که فصل بعد روی بازیکن بعدی خواهد بود را حس کرد. ولی باید ببینیم که آیا یکی از هم تیمی های سابق من جای او را خواهد گرفت یا مربی دیگری. باید منتظر ماند و دید که برنامه باشگاه برای دوره جدیدش چه خواهد بود. ونگر، آرسنال را به یک سطح جدیدی رسانده و نه فقط این باشگاه را به عنوان یک شغل نگاه کرده بلکه تمام زندگی اش را پای آرسنال گذاشته است. مطمئنا جای خالی او در فوتبال حس خواهد شد ولی امیدوارم همچنان در زمینه فوتبال فعالیت کند."

تگ ها


آرسنال لیگ برتر فوتبال