پیراهن شماره 7 رئال مادرید برای امباپه کنار گذاشته شد!

کیلیان امباپه ستاره فرانسوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد برای تصمیم‌گیری درباره آینده خود تا پایان فصل جاری صبر کند و سپس در خصوص تیم بعدی خود به تصمیم‌گیری بپردازد....

پیراهن شماره 7 رئال مادرید برای امباپه کنار گذاشته شد!

به گزارش مدال، «کیلیان امباپه» ستاره فرانسوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تا سال 2022 با میلیونرهای پاریسی قرارداد دارد اما با توجه به علاقه رئال مادرید به مهاجم فرانسوی، سران PSG تکاپو هستند تا با او برای تمدید قرارداد به توافق برسند.

با این حال امباپه قصد دارد تا پایان فصل هیچ تصمیمی برای آینده خود اتخاذ نکند اما بسیاری باور دارند او سرانجام راهی «سانتیاگو برنابئو» خواهد شد.

چندی پیش «وادیم واسیلیف» نایب رئیس سابق باشگاه موناکو فاش کرد که کیلیان امباپه سال 2017 به این دلیل پیشنهاد رئال را رد کرد که هنوز یک سال هم نبود در کشور خودش بازی می‌کرد و دوست داشت ابتدا در لیگ فرانسه یک ستاره مهم شود.

اما نکته مهم اینجاست که براساس ادعای رسانه‌های فرانسوی، امباپه در جریان مراسم «فرانس فوتبال» از طریق «لوکا مودریچ» به طور مستقیم با «فلورنتینو پرز» تلفنی صحبت کرده و بر اساس شایعات با مدیر کهکشانی‌ها به توافق نهایی نیز رسیده است. بر اساس همین شایعات، پرز حتی به ستاره فرانسوی اعلام کرده که زمان هنرنمایی او به پیراهن شماره 7 که پیشتر بر تن بازیکنان بزرگی همچون «رائول» و «کریستیانو رونالدو» بوده، فرا رسیده است.

بیشتر بخوانید:

تشکر امباپه از تشویق هواداران رئال مادرید


 

تگ ها


کیلیان امباپه امباپه رئال امباپه رئال مادرید تمدید قرارداد امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن رئال مادرید فرانس فوتبال فلورنتینو پرز کهکشانی‌ها پیراهن شماره 7 رئال اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال