پیراهن ویژه نایکی برای سالگرد همکاری با بارسا

کمپانی نایکی خبر داد به مناسبت بیستمین سالگرد همکاری این کمپانی با باشگاه بارسلونا، پیراهن ویژه ای برای این تیم طراحی شده ......

کمپانی نایکی خبر داد به مناسبت بیستمین سالگرد همکاری این کمپانی با باشگاه بارسلونا، پیراهن ویژه ای برای این تیم طراحی شده.

به گزارش مدال، در این ۲۰ سال بارسلونا موفق به کسب ۱۰قهرمانی لالیگا، ۴ قهرمانی چمپیونزلیگ و چندین وچند جام دیگر شده و موفق ترین دوران تاریخ خود را سپری کرده است. حال در سالگرد 20 سالگی این همکاری، نایکی یک پیراهن تبلیغاتی ویژه با تعداد محدود برای بارسلونا طراحی و تولید کرده است. 

 در هر بخش از این پیراهن، طرحهایی از پیراهن بارسا در این ۲۰سال دیده می شود که روزهای خاطره انگیز باشگاه،بازیکنان اسطوره ای و افتخارات را به یاد هواداران می آورد. البته این پیراهن در زمین توسط بازیکنان مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. 

 پیت هاپینز، از مدیران ارشد بخش طراحی نایکی در این رابطه گفت: این ایده ناگهان به ذهن ما رسید. می خواستیم کار متفاوتی برای بیستمین سالگرد انجام دهیم. اصلی ترین کار این بود که مطمئن شویم تمام پیراهن های قبل به نمایش گذاشته شود ولی هر کدام به دقت در جای خود گذاشته شده اند.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال