پیراهن کانتونا و رونالدو به کاوانی رسید

ادینسون کاوانی می‌گوید از اینکه پیراهن شماره ۷ باشگاه منچستریونایتد در اختیارش قرار داده شده به شدت احساس غرور می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از انتقال ادینسون کاوانی ستاره اروگوئه‌ای از PSG به منچستریونایتد اعلام شد پیراهن شماره ۷ باشگاه که توسط بزرگانی مثل کریستیانو رونالدو و اریک کانتونا پوشیده شده بود در اختیار او قرار گرفته.

کاوانی بعد از اطلاع از این موضوع گفت برای پذیرش مسئولیت پوشیدن پیراهن شماره ۷ منچستریونایتد آماده است و پوشیدن این پیراهن را برای خود افتخاری بزرگ می داند.

پیراهن شماره ۷ در منچستریونایتد پیراهنی شناخته شده و تاریخی است که ستاره‌های بزرگی مثل کریستیانو رونالدو، دیوید بکام، اریک کانتونا و جرج بست در تاریخ پرافتخار این باشگاه آن را به تن کرده اند. کاوانی که در آخرین روز پنجره نقل و انتقالات با قراردادی یک ساله با گزینه‌ای برای یک تمدید یک ساله دیگر، به یونایتد پیوسته می‌گوید از مسئولیت بزرگ چنین پیراهنی آگاه است.

کاوانی در این باره گفت: " پوشیدن پیراهن شماره ۷ منچستریونایتد برای من مایه غرور و افتخار است. من برای به عهده گرفتن این مسئولیت آماده می شوم و تمام سعی ام را می کنم. من از پوشیدن این پیراهن لذت خواهم برد و امیدوارم بتوانم در یونایتد تاثیرگذار باشم".

ستاره اروگوئه‌ای در ادامه گفت: " من با منچستریونایتد قراردادی دو ساله دارم و می خواهم برای موفق شدن در این تیم با تمام قوا تلاش کنم. من اینجا حس خوبی دارم".

بیشتر بخوانید:

کاپیتان یونایتد به نفع تاتنهام غش کرد!

هافبک منچستر‌یونایتد هم تیمی طارمی می شود؟

 

 

تگ ها


ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال