پیرترین شرکت کننده زن المپیک چه کسی است؟

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سیدنی نیوز؛هیرن زن 61 ساله استرالیایی برای اولین بار فرصت حضور در المپیک را پیدا کرد چرا که کِلی لین هم تیمی اش اوایل هفته جاری به علت جراحتی که برای اسبش پیش آمده بود، از رقابت های درساژ انصراف داد ......

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سیدنی نیوز؛هیرن زن 61 ساله استرالیایی برای اولین بار فرصت حضور در المپیک را پیدا کرد چرا که  کِلی لین هم تیمی اش اوایل هفته جاری به علت جراحتی که برای اسبش پیش آمده بود، از رقابت های درساژ انصراف داد.
هیرن در صفحه اجتماعی خود در این باره  نوشت : من و اسبم "لوید" به ریو دوژانیرو می رویم، از همه به خاطر حمایت هایشان تشکر می کنم.
"شایان ذکر است: پیش از این هارولد بروک ورزشکار رشته اسکی روی آب که دراولین حضورش در المپیک در کشورش رکود به دست آورد، زمانی که برای اولین بار در المپیک شرکت کرد، ۶۱ ساله بود و حضورشب به  سال ۱۹۶۰المپیک رم باز می گردد.
گفتنی است:تیم اعزامی ورزشکاران استرالیایی برای شرکت در رقابت های المپیک ریوکاروانی ۴۱۰ نفر هستند که ۲۰۷ نفر آنها مرد هستند. استرالیا در ۲۶ رشته ورزشی در ریو شرکت می کند و تصمیم دارد که یکی از پنج رتبه اول را در فهرست مدال ها در سطح جهان به دست بیاورد. این کشور، چهار سال پیش در المپیک لندن، رتبه هشتم را به دست آورده بود.

تگ ها


اخبار روز