پیرس: امباپه کاملا مناسب آرسنال است

رابرت پیرس، اسطوره آرسنال مدعی شد که باشگاه سابقش باید هزینه زیادی در نقل و انتقالات انجام دهد و کیلیان امباپه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای آنها باشد ......

رابرت پیرس، اسطوره آرسنال مدعی شد که باشگاه سابقش باید هزینه زیادی در نقل و انتقالات انجام دهد و کیلیان امباپه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای آنها باشد ...

رابرت پیرس، اسطوره آرسنال مدعی شد که باشگاه سابقش باید هزینه زیادی در نقل و انتقالات انجام دهد و کیلیان امباپه می تواند گزینه بسیار مناسبی برای آنها باشد.

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: ونگر تا به اینجا کولاسیناچ را به عنوان بازیکن آزاد جذب کرده و شایعاتی درباره حضور لاکازت و امباپه نیز شنیده می شود. با این حال آرسنال در چمپیونزلیگ حضور ندارد و همین موضوع ممکن است روی برنامه های نقل و انتقالی آنها تاثیر بسیاری بگذارد. حال پیرس مدعی شد که توپ چی ها باید هزینه زیادی انجام دهند.

.او گفت:" آرسنال باید چند بازیکن بخرد و پول خرج کند. اولین هدف آنها باید قهرمانی در لیگ برتر باشد و باید تمام تمرکزشان را روی این موضوع متمرکز کنند. "

او درباره امباپه گفت:" کیلیان بازیکن بزرگی است و آینده فوق العاده ای دارد. او جوان است و باید خودش را ثابت کند ولی در لیگ فرانسه و چمپیونزلیگ عالی بود، همینطور در تیم ملی. او بسیار مناسب آرسنال است ولی باشگاه های زیادی خواهان جذب او هستند به خصوص رئال مادرید. او همچنین خیلی خیلی گران است."