پیرلو: از باشگاه‌های زیادی پیشنهاد داشتم

آندره‌آ پیرلو مدعی شد از باشگاه‌های بزرگ لیگ برتری پیشنهاد داشته ولی با رد آنها در نهایت مربی گری تیم زیر ۲۳سال یوونتوس را به عهده گرفته....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آندره‌آ پیرلو دیروز رسماً به عنوان مربی تیم زیر ۲۳سال یوونتوس منصوب شد. او حالا می‌گوید پیش از قبول این سمت از باشگاه‌های بزرگ لیگ برتر انگلیس پیشنهادهایی داشته ولی با رد آنها تصمیم گرفته به باشگاه سابقش یووه برگردد و هدایت تیم زیر ۲۳سالش را به عهده بگیرد.

پیرلو در فاصله سالهای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ با پیراهن بیانکونری بازی می کرد. او برای یوونتوس ۱۶۴ بازی انجام داده، چهار بار قهرمان سری آ شده و رویهم رفته ۷ جام قهرمانی بدست آورده. پیرلو بعد از ترک یوونتوس به آمریکا رفت و دو سال در نیویورک سیتی بازی کرده و سپس کفشهایش را آویخت.

پیرلوی ۴۱ساله بعد از منصوب شدن به عنوان مربی زیر ۲۳ساله یووه گفت: " من مربی های زیادی داشتم که از همه آنها چیزهای زیادی یاد گرفتم. آنچلوتی، لیپی، کونته و آلگری. ولی به نظرم هر کس باید راه خودش را برود. تیم من باید خوب بازی کند. تیم من باید همیشه برای پیروزی بازی کند. وقتی فوتبالیست بودم از خیلی چیزها بدم می آمد و حالا به عنوان مربی نمی خواهم شاهد آنها در تیمم باشم".

سرمربی جدید تیم زیر ۲۳سال یوونتوس در این کنفرانس خبری گفت: " گواردیولا و زیدان؟ همه می‌خواهند از مسیر حرکت آنها تقلید کنند ولی کسی که به آنجا می‌رسد باید لیاقتش را داشته باشد. من از تیم‌های دیگر سری آ و تیم‌های لیگ برتر هم پیشنهاد داشتم. ولی احساس کردم مسیر درست برای شروع مربی‌گری ام همین است".

بیشتر بخوانید:
ورود پیرلو به دنیای مربی‌گری با تیم زیر ۲۳سال یووه

یک فوق ستاره محبوب؛ گزینه هدایت فصل بعد یوونتوس

 

 

تگ ها


تیم ملی ایتالیا آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس فوتبال