پیرلو این هفته اخراج می شود؟

به نظر می رسد این هفته آخرین فرصت برای آندره آ پیرلو خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، شرایط در باشگاه یوونتوس مساعد نیست و ناکامی های هفته های اخیر این تیم در لیگ قهرمانان و البته سری آ احتمال تغییر در کادر فنی را افزایش داده است. نشریه ایتالیایی کوریره دلاسرا مدعی شد در صورت شکست در دیدار چهارشنبه شب مقابل ناپولی، باشگاه یوونتوس پس از تنها چند ماه بعد از آغاز همکاری، آندره آ پیرلو را اخراج خواهد کرد.

این دیدار معوقه از هفته سوم بوده و بالاخره بعد از جنجال های فراوان این هفته برگزار می شود. ناپولی در ماه اکتبر قادر به سفر به تورین نبود، زیرا تست دو بازیکن این تیم مثبت شده بود.  در ابتدا و طبق نظر کمیته انضباطی، ناپولی با نتیجه ۰-۳ مغلوب شده و یک امتیاز نیز از این تیم کم شد، اما در ادامه دادگاه تجدید نظر حکم به تکرار مسابقه داد.

حالا این دیدار می تواند به بازی حکم و زندگی برای پیرلو تبدیل شود. یوونتوس در جدول هم امتیاز با ناپولی در رده چهارم قرار دارد و شکست در این دیدار امیدهای این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را نیز کاهش خواهد داد.

شبکه اسپورت مدیاست نیز در گزارشی مدعی شد پیرلو در صورت شکست مقابل ناپولی قطعا اخراج خواهد شد. ممکن است ایگور تودور، دستیار پیرلو تا پایان فصل جایگزین او به عنوان سرمربی موقت شود. همچنین اخباری در مورد احتمال بازگشت مکس آلگری، سرمربی سابق یوونتوس به این تیم نیز منتشر شده است.

تگ ها


آندره آ پیرلو یوونتوس