پیرلو تایید کرد؛ غیبت رونالدو در دیدار برابر آتالانتا

با تایید آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس، کریستیانو رونالدو دیدار حساس برابر آتالانتا را به دلیل مصدومیت از دست داد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که ابتدای فصل گمان می شد بازهم یوونتوس از بیشترین شانس برای فتح  اسکودتو برخوردار باشد اما اکنون این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می جنگد. بیانکونری فردا در یک دیدار حساس و حیاتی به مصاف آتالانتا خواهد رفت؛ مسابقه ای که برای هر دو تیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

آندره آ پیرلو سرمربی یوونتوس پیش از این جدال حساس گفت: "ما در طول هفته سخت کار کردیم زیرا می دانیم آتالانتا دارای برخی از ویژگی های بسیار خاص است. آنها با سبک متفاوتی از فوتبال نسبت به سایر تیم ها بازی می کنند و ما خود را برای تقابل با این نوع ایده آماده کرده ایم. در حال حاضر است احساس اعتماد به نفس خوبی برخوردار هستیم.

ما در آخرین دیدار برابر آتالانتا بازی خوبی انجام دادیم، نگرش درستی از خود به نمایش گذاشتیم و آنها را تحت فشار قرار دادیم. آتالانتا شما را مجبور به انجام یک بازی فشرده می کند و امیدوارم که فردا نیز این مسئله را مشاهده کنیم."

پیرلو در ادامه گفت: " ما در ذهن خود یک هدف واحد داریم و آن این است که تا حد ممکن رتبه بهتری کسب کنیم. اگرچه این نمی تواند هدف یونتوس باشد اما فاصله زیادی ایجاد شده و ما اکنون روی این هدف تمرکز کرده ایم. هدف کنونی ما این است که فصل را با بهترین سطح به پایان برسانیم."

آندره آ پیرلو در پایان تایید کرد که کریستیانو رونالدو دیدار برابر آتالانتا را از دست خواهد داد. پیرلو گفت: " رونالدو کمی مشکل عضلانی دارد و به همین خاطر روی او ریسک نکردیم و با ما به برگامو سفر نخواهد کرد."

تگ ها


آندره آ پیرلو کریستیانو رونالدو یوونتوس