پیرلو خیلی به من کمک کرد؛ هری کین باورنکردنی است

دژان کولوسفسکی، ستاره تازه وارد تاتنهام، به تمجید از آندره آ پیرلو و هری کین پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، دژان کولوسفسکی در ژانویه به صورت قرضی و ۱۸ ماهه با گزینه خرید از یوونتوس به تاتنهام پیوست.  این ملی پوش سوئدی اولین بازی خود را در شمال لندن روز شنبه در پیروزی ۳-۱ مقابل برایتون انجام داد.

ستاره سابق آتالانتا و پارما درباره تاثیر مربی سابقش، آندره آ پیرلو و اینکه چگونه راهنمایی های او می تواند به پیشرفت او در تاتنهام کمک کند، صحبت کرد. کولوسفسکی گفت: "پیرلو یک مربی فوق العاده و یک مرد عالی است. من تقریباً هر روز با او صحبت می کردم و او همیشه در مورد اینکه چگونه بدنم را شکل بدهم و چگونه می توانم بدون اینکه حریف تشخیص دهد پاس بدهم، با من حرف می‌زد. و این دقیقاً همان چیزی است که امیدوارم به من کمک کند تا در آینده بیشتر به هری کین کمک کنم."

کولوسفسکی در ادامه به تمجید از هم‌تیمی جدید خود یعنی هری کین پرداخت و گفت: "هری کین یک بازیکن باورنکردنی است. چیزی که من را تحت تاثیر قرار داده تکنیک او بوده است. اینکه چگونه توپ را نگه می‌دارد و با هر دو پایش پاس های فوق العاده‌ای می دهد. این واقعا شگفت انگیز است. و من می دانم که وقتی او توپ را در اختیار دارد باید بدوم زیرا او مرا پیدا خواهد کرد."

تگ ها


آندره آ پیرلو دژان کولوسفسکی هری کین تاتنهام یوونتوس