پیرلو: فکر می‌کنم فصل بعد هم مربی یووه باشم

آندره‌آ پیرلو، سرمربی یووه، پس از پیروزی این تیم در آخرین مسابقه فصل سری آ و کسب سهمیه چمپیونزلیگ، درباره آینده خود در این تیم و همچنین کریستیانو رونالدو صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس شب گذشته در آخرین بازی این فصل خود در سری آ ۴-۱ بولونیا را شکست داد و توانست با کسب رده چهارم سهمیه حضور در چمپیونزلیگ را کسب کند.

پیرلو پس از این موفقیت گفت: "برای من تمام کردن کار مهم بود، بردن  کوپا ایتالیا و کسب سهمیه چمپیونزلیگ، که هدف بسیار مهمی بود.

من همیشه با نهایت تعهد کار کرده ام و این نتیجه‌اش شد. حالا آنهایی که باید درباره آینده من تصمیم بگیرند، تصمیم خود را خواهند گرفت.

من خودم را فصل بعد هم روی نیمکت یوونتوس می بینم. من خودم را تأیید می کنم ، اما اکنون باید از آنچه به دست آورده ایم لذت ببریم."

در بازی شب گذشته پائولو دیبالا در پست کریستیانو رونالدو به میدان رفت و به شکل تعجب آوری رونالدو برای دومین بار در این فصل روی نیمکت نشسته بود.

پیرلو دراین باره گفت: "این یک تصمیم مشترک بود، رونالدو پس از بازی چهارشنبه خسته بود، بنابراین من تصمیم گرفتم که با موراتا شروع کنم که یک بازیکن بزرگ دیگر است. رونالدو هم در دسترس بود. من بازیکنان زیادی دارم و می توانم ترکیب های بسیار متفاوتی را انتخاب کنم."

پیرلو در پاسخ به این سوال که آینده یووه را چطور تصور می کند، گفت: "من یوونتوسی قدرتمند را تصور می کنم، تیمی که از قدرت خود آگاه است. برخی از بازیکنان هیچ ایده ای درباره پتانسیل ها و توانایی های‌شان و اینکه چقدر قدرتمند هستند، ندارند.

رابیوت ثابت کرده است که یک هافبک بی نظیر است. او یک قهرمان است. با شناختی که از دیگران دارم، من توانستم آنها را در شرایط مناسب قرار دهم تا عملکرد خوبی داشته باشند.

اگر به یکدیگر کمک کنیم و همه با هم برای رسیدن به هدف تلاش کنیم، در مسیر درست قرار داریم. ما در این فصل بارها کمبود همه این موارد را داشتیم.

وقتی کمی ترس احساس کردیم و وقتی دیدیم که هدف دورتر شده است، دور هم جمع شدیم، فهمیدیم که برای گرفتن نتیجه به یک تلاش مضاعف نیاز داریم. در پایان به نتیجه رسیدیم. اگر فصل آینده دوباره با هم شروع کنی ، پایه و اساس محکم و خوبی خواهیم داشت.

من هرگز ترسی نداشتم، مدتی طول کشید تا بتوانم آن روال معمول را برای جلسات تمرینی ایجاد کنم. مدتی طول کشید تا بچه ها بتوانند بفهمند من چه می خواهم، گام برداشتن با این همه قهرمان آسان نبود، اما همه به من کمک کرده اند.

من پیشرفت کرده ام، این یک فصل پیچیده بود، اما برای پیشرفت من مفید بود."

بیشتر بخوانید:

میلان و احتمال برابری با رکورد تاریخی یوونتوس

یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد

 

 

تگ ها


آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال