پیرلو: موراتا یکی از بهترین مهاجمین دنیا می‌شود

آندره‌آ پیرلو سرمربی یووه بعد از پیروزی مقابل فرنتس‌واروش به لطف گل ثانیه‌های آخر آلوارو موراتا از او تقدیر کرد و گفت موراتا می‌تواند یکی از بهترین مهاجمین دنیا باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یوونتوس دیشب در خانه خود به مصاف فرنتس واروش رفت و با گلهای کریستیانو رونالدو و آلوارو موراتا موفق شد حریفش را ۲-۱ شکست دهد. آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس در پایان بازی به تحسین موراتا که با گلزنی در وقت‌های تلف شده انتهای بازی پیروزی را برای تیمش به ارمغان آورد پرداخت و گفت این مهاجم اسپانیایی می‌تواند یکی از بهترین مهاجمین دنیا باشد.

موراتا با گلی که در دقیقه ۹۲ بازی دو تیم به ثمر رساند پیروزی یوونتوس را ممکن کرد تا شاگردان پیرلو صعودشان از گروه G چمپیونزلیگ را قطعی کنند. موراتا در چهار بازی یووه در لیگ قهرمانان این فصل تا کنون چهار گل برای تیمش به ثمر رسانده است.

پیرلو در پایان بازی در کنفرانس خبری گفت: " موراتا بازیکن قدرتمندی است و تنها با ثبات و اعتماد به نفس احتیاج دارد. موراتا اگر از نظر روحی وضع خوبی داشته باشد می‌تواند هر کاری بکند. موراتا می‌تواند یکی از بهترین مهاجمین دنیا بشود. اگر آلوارو خوب تمرین کند و آمادگی بالایی داشته باشد و بازی کند و گل بزند، می‌تواند نه تنها برای یووه بلکه برای تیم ملی کشورش به یک بازیکن کلیدی تبدیل بشود".

سرمربی یوونتوس درباره عملکرد تیمش در این بازی هم گفت: " همیشه لازم نیست خوب بازی کنید تا برنده شوید ولی اگر خوب بازی کنید معمولاً برنده خواهید شد. ما امروز مشکلاتی داشتیم به خصوص از نظر نوع نگاه مان به بازی. من در ابتدای بازی از بچه ها خواسته بودم با ذهنیت دیگری وارد زمین بشوند و کار کنند چون می دانستیم در مقابل حریف سختی قرار داریم. می دانیم که اگر بازی را به بهترین شکل شروع نکنید دچار مشکل خواهید شد. ولی بازیکنان ما به این شرایط خوب واکنش نشان دادند و تا لحظه آخر برای پیروزی تلاش کردند".

بیشتر بخوانید:

پیرلو: دیبالا می تواند در کنار رونالدو و موراتا بازی کند

پیرلو: رونالدو در یوونتوس تافته جدا بافته نیست

 

 

تگ ها


تیم ملی ایتالیا آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال