پیرلو: یوونتوس تا پایان فصل فقط یک هدف دارد

آندره آ پیرلو، سرمربی یوونتوس مدعی شد تیمش به دنبال پیروزی در تمامی دیدارهای پیش رو است....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس بعد از حذف از لیگ قهرمانان تمام تمرکز خود را روی کسب موفقیت در لیگ و کاهش فاصله ۱۰ امتیازی با اینتر قرار داده است. آندره آ پیرلو در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تورینو حاضر شده و در مورد آخرین وضعیت تیمش صحبت کرده است.

آندره آ پیرلو گفت: "رویکرد یوونتوس این است که در همه بازی ها پیروز شده و سپس ببینیم چه اتفاقاتی در جدول رخ می دهد. هدف این است که فردا برنده شده و سپس به مورد بازی بعدی فکر کنید. برنامه ما پیروزی در همه بازی های پیش رو است و تا پایان فصل فقط یک هدف داریم.

احساس غرور و افتخار داریم، زیرا بازیکنان یوونتوس قهرمانانی هستند که بارها با این شرایط مواجه شده اند. بازیکنان تمایل زیادی به انتقام داشته و ثابت می کنند که گروه فوق العاده ای هستند.  من هر بار به مسابقه پیش رو فکر کرده و کار خود را انجام می دهم. پس بی تردید اگر از ۱۰ بازی هر ۱۰ تا را باختید، بهتر است که به خانه بروید."

شرایط بازیکنان یوونتوس: "اوضاع الکس ساندرو خوب بوده و او بعد از مصدومیت اخیر خود بهبود یافته است. ساندرو یکی از معدود بازیکنانی بود که مشکلی نداشته و می تواند به طور منظم تمرین کند. دانیلو هم برای حضور در خط دفاعی و هم در میانه میدان یک گزینه است، باید منتظر تمرینات آخر تیم بوده و تصمیم بگیریم.

فدریکو برناردسکی می تواند هم در پست دفاع کناری و هم در پست وینگر بازی کند. شرایط جورجو کیه لینی خوب است. او در تیم ملی ایتالیا در دیدار دوم قادر به بازی کردن نبود و در مسابقه سوم نیز چمن مصنوعی بود و کیه لینی در ترکیب قرار نگرفت، اما حالا او به اردوی یوونتوس بازگشته است."

تگ ها


آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال