پیرلو: یووه در مسیر صحیح قرار گرفته است

آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس ضمن ستایش از آلوارو موراتا مهاجم این تیم می‌گوید یووه در مسیر صحیح قرار دارد و از این پس در بازی‌هایش با اقتدار به پیروزی خواهد رسید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آندره‌آ پیرلو سرمربی یوونتوس می‌گوید تیمش بعد از نتایج خوبی که در دو بازی قبلی خود بدست آورده حالا با اعتماد به نفس بالا به مصاف لاتزیو می‌رود و یووه که حالا در مسیر صحیح قرار گرفته از این پس در بازی‌هایش با اقتدار به پیروزی خواهد رسید.

پیرلو که بعد از پیروزی ۴-۱ یووه مقابل فرنتس‌واروش در لیگ قهرمانان تیمش را خودخواه خوانده و از بازیکنان یوونتوس انتقاد کرده بود حالا مدعی است مشکلات موجود پیش از بازی امشب مقابل لاتزیو رفع شده و بیانکونری برای مقهور کردن حریف آماده است.

پیرلو در عین حال از آلوارو موراتا مهاجم تیمش به شکلی ویژه ستایش کرد و گفت: " اخیراً از نظر عملکردی و به خصوص در بازی‌سازی از خط میانی و انتقال به خط حمله پیشرفتهای بزرگی داشتیم. با اینکه هنوز جای پیشرفت داریم ولی در مسیر صحیح حرکت می‌کنیم. ما این روزها فوتبالی بازی می‌کنیم که با فوتبالی که یوونتوس قبلاً به آن عادت داشت متفاوت است. گلزنی هافبک‌ها مهم است و ما تلاش می‌کنیم تا هافبک‌های بیشتری را به حرکت به سمت دروازه حریف متقاعد کنیم. کسانی مثل آدرین رابیو و وستون مک‌کنی".

سرمربی یوونتوس در ادامه گفت: " من همیشه می دانستم موراتا یک بازیکن کامل است. نه فقط در تمام کنندگی بلکه از هر نظر. برای همین درخشش او در بازیهای اخیر برایم تعجب‌برانگیز نیست. دوست دارم تیم ما با اعتماد به نفس بیشتری بازی کند و حاکم مطلق بازی‌ها باشد. این قدم بعدی ما در مسیر پیشرفت است".

بیشتر ببینید:

تمرینات امروز ستارگان یوونتوس

اولین هتریک دل پیرو برای یوونتوس

 

 

تگ ها


تیم ملی ایتالیا آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال