پیرمرد آلمانی از امارات برای آبی ها خط و نشان کشید!

مدیران استقلال می توانستند برای حل و فصل ماجرای برکناری شفر، حداقل با او بر سر میز مذاکره بنشینند اما این اتفاق نیافتاد تا پیرمرد آلمانی از امارات برای استقلالی ها خط و نشان بکشد....

مدیران استقلال می توانستند برای حل و فصل ماجرای برکناری شفر، حداقل با او بر سر میز مذاکره بنشینند اما این اتفاق نیافتاد تا پیرمرد آلمانی از امارات برای استقلالی ها خط و نشان بکشد.

به گزارش خبرنگار مدال، طی روزهای گذشته صحبتی مطرح شد مبنی بر این که وینفرد شفر از باشگاه استقلال طلب ۸۰۰ هزار دلار کرده است. حالا شنیده می شود که  این مربی به مسئولان باشگاه پیام داده باید مابه التفاوت قراردادش با باشگاه بنی‌یاس را باید به او پرداخت کنند. مبلغ قرارداد شفر و دستیارانش یک میلیون و 200 هزار دلار بود که البته حدود 500 هزار دلار این این مبلغ به دستیارانش می رسید. حالا شفر اعلام کرده است که باید مابه التفاوت دو قرارداد استقلال و بنی یاس یعنی ۵۰۰ هزار دلار به او پرداخت شود و تاکید کرده است که حتما این قضیه را پیگیری خواهد کرد. حال باید دید مدیران فعلی استقلال که قول داده بودند بدون یک ریال ضرر و زیان با شفر قطع همکاری می کنند، برنامه ای برای پرداخت این مبلغ به شفر خواهند داشت و یا به امید این که اعلام رای این پرونده حدود یک سال به طول خواهد انجامید باز هم همه چیز را به دقیقه 90 موکول می کنند تا شاید مدیران بعدی مجبور شوند تاوان این نوع قطع همکاری غیرحرفه ای با پیرمردآلمانی را پس بدهند؟!

 

بیشتر بخوانید:

نامجومطلق: منصورخان تیمی با ۱۰، ۱۱ ستاره را کنترل می‌کرد

 

تگ ها


باشگاه استقلال سرمربی آلمانی پیرمرد آلمانی وینفرد شفر شکایت شفر از استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال