پیرمرد شگفتی‌ساز در راه بازگشت به لیگ برتر

کلودیو رانیری، سرمربی باتجربه ایتالیایی در حال مذاکره برای قبول هدایت باشگاه لیگ برتری واتفورد است....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه واتفورد امروز اعلام کرد خسکو مونوز، سرمربی فعلی این تیم دیگر سمتی در باشگاه نخواهد داشت و همکاری طرفین همینجا به اتمام رسیده است. حالا شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شد کلودیو رانیری در حال مذاکره برای تصدی پست سرمربیگری باشگاه واتفورد بوده و احتمالا این توافق به زودی و در روزهای پیش رو نهایی خواهد شد. این سرمربی کهنه کار که اواخر این ماه ۷۰ ساله می شود، در حال حاضر بیکار است و مشکلی برای توافق با واتفورد ندارد. رانیری از پایان فصل گذشته که سمپدوریا را ترک کرده بود، با تیمی توافق نکرده و در حال استراحت بود.

البته کلودیو رانیری  با کار در لیگ برتر غریبه نیست و سابقه  ای طولانی در فوتبال انگلیس دارد. او در سال ۲۰۰۴-۰۳ و در آغاز دوران امپراطوری رومن آبراموویچ هدایت چلسی را به عهده گرفته و نتایج قابل قبولی نیز کسب کرد. اما مهم دستاورد او در انگلیس و احتمالا دوران مربیگری، کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر با لسترسیتی میان آن همه تیم مدعی و بزرگ در سال ۲۰۱۶ بود.

همچنین رانیری از بین نوامبر ۲۰۱۸ تا فوریه ۲۰۱۹ سرمربی فولام بوده و البته فقط ۱۷ بازی روی نیمکت این تیم حضور پیدا کرد. واتفورد در حال حاضر با کسب هفت امتیاز از هفت بازی در رده چهارم قرار دارد و ماموریت رانیری حفظ این تیم در لیگ برتر خواهد بود.

تگ ها


کلودیو رانیری فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال