پیروانی: از لغو دو بازی لیگ ضرر کردیم

افشین پیروانی می‌گوید که لغو بازی ساعت ۱۱ شب به او ابلاغ شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، افشین پیروانی درباره شیوه اطلاع رسانی لغو بازی گفت: دیشب ساعت  ۱۱ شب به من اطلاع رسانی شد برای لغو بازی. این موضوع را باید از دو جنبه مورد بررسی قرار دهیم؛ یک این که ما نیاز به بازی داریم و متاسفانه بازی قبلی برابر نساجی کنسل شد و می‌توانستیم با یک بازی شرایط را بهتر کنیم. اما از بُعد دیگر تیم حریف یعنی ذوب آهن چندین کرونایی داشت، جا دارد از سازمان لیگ و ایفمارک تشکر کنیم که تلاش کردند. بازیکنان ذوب آهن هم مقصر نبودند و کرونا داشتند. تست اول آن ها منفی بود و تست روز گذشته مثبت شد. در مجموع بازی کنسل شد و برنامه ما این است که امروز یک بازی درون تیمی با داور رسمی داشته باشیم.

سرپرست پرسپولیس در مورد لغو بازی توضیح بیشتر را به این شکل داد: از طریق سازمان لیگ به من اطلاع دادند اما ستاد کرونا در ورزش چون تست دوم منفی شد، بازی را لغو کرد چون احتمال داشت تست دیگر بازیکنان هم مثبت باشد. جا دارد برای کلیه بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن و دیگر تیم ها آرزوی سلامتی کنم. خواهش می کنم پروتکل ها را رعایت کنید، ما آسیب خوردیم اما مطمئن باشید تقابل پرسپولیس با کره و ژاپن تقابل امکانات با غیرت و تعصب است. ما با تمام وجود می رویم و اگر لازم باشد جانمان را هم بدهیم، تلاش خواهیم کرد با جام برگردیم.

پیروانی با اشاره به حضور وزیر ورزش در اردوی سرخ ها عنوان کرد: جا دارد از دکتر سلطانی فر تشکر کنم که با رعایت پروتکل ها به اردوی ما آمدند. سه چهار نفر بیشتر نبودند و جا دارد از آن ها تشکر کنم که پیام رئیس جمهور را به ما دادند. هدف ما قهرمانی است و مطمئن باشید بهترین پاداش برای ما، قهرمانی است که برای ملت ایران کسب کنیم و بحث های بعدی را هم بعد از این که با جام برگشتیم.

او درباره حضور آل کثیر در قطر گفت: ما برای بردن آقای عیسی آل کثیر محدودیت داریم، در حق او اجهاف شد و نمی‌توانیم او را ببریم. کلیه نفرات می‌رویم که آنجا باهم باشیم. از کسانی که تلاش می‌کنند پرسپولیس در آرامش به فینال برود، تشکر دارم و آرزو دارم دعای خیر مردم ایران بدرقه راه ما باشد.

بیشتر ببینید:

پیروانی: با تمام وجود به فینال می‌رویم تا با جام برگردیم

 

تگ ها


افشین پیروانی پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال