پیروانی: افتخار می کنم کنار آقای برانکو حضور دارم

سرپرست جدید تیم پرسپولیس که عنوان مدیریت ورزشی باشگاه را نیز برعهده گرفته در این نشست خبری گفت: قبل از هر چیزی تشکر ویژه از اعضای هیات مدیره که دلسوزانه برای موفقیت باشگاه تلاش میکنند ......

سرپرست جدید تیم پرسپولیس که عنوان مدیریت ورزشی باشگاه را نیز برعهده گرفته در این نشست خبری گفت: قبل از هر چیزی تشکر ویژه از اعضای هیات مدیره که دلسوزانه برای موفقیت باشگاه تلاش می‌کنند. مشکلاتی که در گذشته بوده ناخودآگاه بوده ولی الان باید دست به دست هم بدهیم تا اتفاقات خوب بیفتد.
پیروانی در ادامه صحبت هایش گفت: باید از هواداران نیز تشکر کنم. در خصوص بحث آقای نوراللهی دوست داشتم قبل از حضورم انجام شود. اما اتفاقاتی افتاد که خارج از دست باشگاه بود. اکنون خیلی خوشحالیم و نمی خواهیم به گذشته برگردیم. او از سرمایه اصلی باشگاه است و از امروز در تمرین حاضر شد. از فرماندهی ستاد مشترک تشکر می کنم. سردار آجرلو، سردار باران چشمه و سردار کمالی باید تشکر کنم. سردار کمالی در بحث بازیکن سرباز در تیم ملی نیز همکاری خوبی با ما داشتند. امیدوارم اتفاقات خوبی نیز در آینده بیفتد تا بازیکنان با تمرکز کامل در مسابقات حاضر شوند.
پیروانی درباره حضورش روی نیمکت و سرپرستی تیم گفت: ما هیچ اختلافی با آقای خوردبین نداریم و اگر تاکنون نتوانستم با ایشان ارتباط بگیرم به خاطر مشکلاتی که وجود داشت و البته فوت خواهرزاده‌ام. من از روزی که در پرسپولیس حضور داشتم ارتباط خوبی با ایشان داشتم و از خوش شانسی بنده بوده که کارها نیز طی این روزها خوب پیش می رود و اتفاقات خوبی رقم خورده است.
پیروانی در واکنش به اینکه او علیرغم دارا بودن مدارک مربیگری آیا برنامه خود را برای حضور روی نیمکت مربیگری با حضور در کنار برانکو استارت زده گفت: افتخار می کنم کنار آقای برانکو حضور دارم و اولین کاپیتانی من در دوران حضور ایشان بوده. امیدوارم 10 تا دو سال دیگر در کنار تیم باشند. اگر سالیان سال دیگر بخواهند از تیم بروند من برنامه ای برای سرمربیگری ندارم. حتی تیم مربی نداشته باشد من در بحث فنی ورود نمی کنم و یک سری دوستان که از بیرون دلواپس باشند باید بگویم من در بحث فنی و سرمربیگری ورود نمی کنم. چرا که سخت ترین و مشکل ترین کار مربیگری است.
وی در مورد حواشی حضور در تیم ملی گفت: من بعد از 10 ماه سکوت می خواهم پاسخ بدهم. تیم ملی مشکلات امکانات داشت. خدا را شاهد میگیرم که در دوران حضورم هیچ مشکلی با من نداشت و حتی اس ام اس تبریک سال نو به من دادند و دعوت کردند به همراه خانواده به پرتغال برویم. یک سری مشکلات در تیم ملی هست که باید حق را به کی روش بدهیم. وقتی تیم ملی در صدر رنکینگ آسیا حضور دارد و باید بهترین امکانات را برای او در نظر گرفت. شاید برخی مربیان ناراضی باشند که چرا نفرات زیادی از باشگاه به تیم ملی دعوت شوند اما برای ما افتخار است. آقای برانکو نیز به خاطر تعصب به جایگاهی که قبلا داشتند به این مساله احترام می گذارند و کمک کردند.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال