پیروانی: باید با تیم‌های گردن‌کلفت‌تری بازی کنیم

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است توگو نمی توانست حریف جدی برای تیم ملی در راه آماده سازی جام جهانی باشد ......

پیشکسوت فوتبال ایران معتقد است توگو نمی توانست حریف جدی برای تیم ملی در راه آماده سازی جام جهانی باشد.

غلام حسین پیروانی درباره عملکرد روز گذشته (پنج شنبه) تیم ملی برابر توگو بیان کرد: دیروز کی روش بازیکنان ذخیره خود را بازی داد و سعی می کرد بازیکنان اصلی خود را برای تقابل با روسیه آماده کند. در نیمه اول بازیکنان ایران عملکرد درخشانی نداشتند اما در نیمه دوم تیم رو به جلوتر شد و توانست دو گل را نیز به ثمر برساند.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره کیفیت تیم ملی توگو نیز تصریح کرد: توگو تیم متوسطی بود و تیم ما اگر می خواهد خود را برای صعود به دور دوم در جام جهانی آماده کند، باید با حریفان گردن کلفت تری بازی کند. توگو در دیدار دیروز خیلی ما را تحت فشار قرار نداد و در بعد دفاعی نمی توانست محک خوبی برای ایران باشد.

او ادامه داد: زمانی که ایران به جام جهانی ۱۹۷۸ صعود کرده بود، برای ما دیدارهای دوستانه ای نظیر تقابل با مجارستان پرقدرت تدارک دیده شد. با وجود باخت ۱ بر صفر مقابل این تیم، بازیکنان ما در آن زمان محک خوبی خوردند. به نظر من در این سال پیش رو که منتهی به جام جهانی می شود نیز باید حرفان قدرتمندتری برای تیم ملی تدارک دیده شوند. البته کی روش مربی نیست که سعی کند با تیم های لیگی ایران بازی کند زیرا در صورت شکست می داند رسانه ها و مطبوعات دست از سرش بر نمی دارند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال