پیروانی: با سه سیستم متفاوت بازی کردیم

دستیار استیلی در تیم امید گفت: در جلسات کادرفنی چند سیستم و سبک بازی مختلف مورد بحث و ارزیابی قرار داشت، که ما در این ۳ مسابقه با سه سیستم و آرایش متفاوت وارد میدان شدیم....

به گزارش مدال، امیرحسین پیروانی مربی تیم امید ایران در خصوص اردو‌ها و بازی‌های تدارکاتی اخیر گفت: ارزیابی من و همکارانم در کادر فنی تیم از این اردو و ۳ مسابقه بسیار مثبت بود به این دلیل که با توجه به محدودیت زمانی لازم بود از این فرصت به بهترین شکل استفاده کنیم. در جلسات کادر چند سیستم و سبک بازی مختلف مورد بحث و ارزیابی قرار داشت که ما در این ۳ مسابقه با سه سیستم و آرایش متفاوت وارد میدان شدیم چرا که لازم بود این سبک‌ها را مورد آزمایش قرار بدهیم و از بعضی بازیکنان در چند پست مختلف استفاده کنیم که فکر می‌کنم تمامی این اتفاقات افتاد.

پیروانی اضافه کرد: نتیجه قطعا یکی از مهمترین بخش‌های مسابقه فوتبال است، اما در بعضی مقاطع شما هدف مهم‌تری دارید درست مثل شرایط ما در این مقطع که به دنبال آزمودن مجموعه تیم و نفرات همچنین انتخاب استراتژی مناسب بودیم. فکر می‌کنم کادر فنی جمع‌بندی خوبی برای انتخاب سیستم و تاکتیک همچنین سبک بازی مورد نظر داشت.

مربی تیم امید اضافه کرد: با این وجود دغدغه و چالش‌هایی در پیش داریم از جمله مسئله آمادگی جسمانی نفرات چرا که در رده پایه مسئله میزان دوندگی خصوصا کیفیت دوندگی و توجه به دوندگی با شدت بالا همینطور استفاده از حداکثر توان اکسیژنی بازیکن از اهمیت زیادی برخوردار است. تعدادی از نفرات ما از آن شرایط آمادگی جسمانی مورد نظر فاصله دارند که در این فرصت باقیمانده باید روی این مسئله کار کنیم. در واقع بازیکنان باید از شرایط جسمی مناسبی برخوردار باشند که بتوانند خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کنند.

پیروانی در پایان گفت: خوشبختانه جو بسیار خوبی در تیم حاکم است، خصوصا بین اعضای کادر همدلی و اتحادی دیده می‌شود که روی تیم هم از نظر روانی تاثیرگذار است. تقسیم وظایف به خوبی انجام شده و تعامل اعضای کادر بر مبنای صمیمیت و یکدلی است که این اتحاد به تیم هم منتقل می‌شود. امیدوارم با تعامل بهتر و کامل‌تر باشگاه‌ها در فرصت باقیمانده هم بتوانیم از همه توانمان برای ادامه روند آماده سازی و حضور در مسابقات نهایی استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید:

وقتی مهاجم پرسپولیس در تیم استیلی یک مدافع است

تگ ها


پیروانی تیم امید امیرحسین پیروانی کادرفنی تیم امید فوتبال