پیروانی : تیم ملی به نورافکن احتیاج دارد

سرمربی تیم فوتبال جوانان می گوید امید نورافکن نسبت به تیم ملی و پرچم ایران احساس دین می کند و زمان آن فرا رسیده است که دین خود را ادا کند ......

سرمربی تیم فوتبال جوانان می گوید امید نورافکن نسبت به تیم ملی و پرچم ایران احساس دین می کند و زمان آن فرا رسیده است که دین خود را ادا کند.

به گزارش مدال به نقل از امیرحسین پیروانی در گفت وگو با ایسنا، درباره اظهارات علیرضا منصوریان مبنی بر این که به نورافکن نیاز دارد و او استقلال را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی خواهد کرد گفت: علیرضا منصوریان از دوستان خوب وهمکار صمیمی من است و بسیار خوشحالم که استقلال و منصوریان روزهای خوبی را سپری می کنند. من نه درموقعیت سرمربی تیم ملی بلکه در جایگاه یک شهروند ایرانی می گویم تیم ملی جوانان متعلق به همه ایرانی هاست. چه استقلالی ها و چه پرسپولیسی ها و چه طرفداران سایر تیم ها. همه ایرانی ها مشتاق هستند ما در جام جهانی زیر ۲۰ سال بدرخشیم و پرچم ایران را به اهتزاز دربیاوریم
او با اشاره به رشد نورافکن در تیم ملی جوانان افزود: امید نورافکن از جمله استعدادهایی بود که در تیم ملی جوانان رشد پیدا کرد و پس از حضور در این تیم مطرح شد و در استقلال به بازی گرفته شد. امید نسبت به تیم ملی جوانان و پرچم ایران احساس دین دارد و الان زمان آن فرا رسیده است که دین خود را ادا کند.
پیروانی تاکید کرد: نام ایران دغدغه من، علیرضا منصوریان و همه مربیان است. وظیفه من و خواسته ی مردم ایران یک نقطه مشترک دارد و آن، مصاف با تمام قدرت و توان در برابر تیم های هم گروه مان در عرصه ی بزرگ جام جهانی است. شک ندارم امروز اگر علیرضا منصوریان سرمربی تیم ملی جوانان بود، او هم این درخواست را از من مطرح می کرد و طبیعتا من اولویت را به تیم ملی جوانان می دادم. چرا که تیم ملی برای بیش از ۷۵ میلیون ایرانی است
سرمربی تیم ملی جوانان اظهار کرد: تاثیرگذاری امید نورافکن در تیم ما به عنوان بازیکن باتجربه و کاپیتان تیم ملی جوانان پررنگ است و امیدوارم علیرضا منصوریان که خود از مفاخر فوتبال کشور به شمار می رود نسبت به این امر بازنگری داشته باشد و اجازه دهد امید نوارفکن همراه ما در جام جهانی زیر ۲۰ سال حاضر شود. این یک فرصت خوب و استثنایی برای امید نورافکن است، زیرا با درخشش در این مسابقات می تواند به راحتی لژیونر شود و این اتفاق می تواند از جنبه های مختلف به سود وی، استقلال و فوتبال ایران تمام شود.
او گفت: من یقین دارم تیم بزرگ استقلال با بازیکنانی که در اختیار دارد می تواند در غیاب امید نورافکن نیز به مسیر پر فروغ خود ادامه دهد.
پیروانی در پایان یادآور شد: علیرضا منصوریان که خود بازیکن تیم ملی بوده، سرمربیگری تیم ملی امید را در کارنامه دارد و حتی در برهه ای روی نیمکت تیم ملی بزرگسالان نشسته به اندازه من دغدغه اعتلای نام ایران را دارد و من نمی توانم باور کنم که او مانع از حضور امید نورافکن در اردوی تیم ملی جوانان برای همراهی این تیم در بازی های جام جهانی زیر ۲۰ سال شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال