پیروانی:درباره تیم جوانان توضیحاتی دادم

به گزارش مدال به نقل از امیرحسین پیروانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درمورد جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال درمورد عملکرد تیم ملی جوانان در جام جهانی 2017 گفت: در جلسه ای که امروز برگزار شد حضور یافتم و درمورد عملکرد تیم ملی جوانان صحبت هایم را مطرح کردم ......

به گزارش مدال به نقل از امیرحسین پیروانی  در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال درمورد عملکرد تیم ملی جوانان در جام جهانی 2017 گفت: در جلسه ای که امروز برگزار شد حضور یافتم و درمورد عملکرد تیم ملی جوانان صحبت هایم را مطرح کردم. درمورد نحوه کار و سایر مسائل حرف هایمان را زدیم و نقاط مثبت و منفی از سوی اعضا بیان شد. درمورد شکل بازی، نحوه آماده سازی و سایر مسائل توضیحاتی دادم که اعضا هم بابت حضور در جام جهانی تشکر کردند و سپس جلسه بدون حضور من آغاز شد.

وی درمورد اینکه آیا سرمربی تیم ملی امید هم مشخص شد خاطرنشان کرد: از این مسئله خبری ندارم من در جلسه در رابطه با عملکرد تیم ملی جوانان صحبت کردم و سپس از جلسه خارج شدم و اعضای کمیته فنی در رابطه با سایر مسائلی که مدنظرشان است صحبت می کنند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال