پیروانی: می‌خواهیم با مربیان تعامل خوبی داشته باشیم

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران، گفت: کارشناسان و منتقدین راهکار بدهند که در غیاب 12 بازیکن اصلی چطور کار تاکتیکی کنیم ......

سرمربی تیم ملی فوتبال امید ایران، گفت: کارشناسان و منتقدین راهکار بدهند که در غیاب 12 بازیکن اصلی چطور کار تاکتیکی کنیم.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: امیرحسین پیروانی در مورد وضعیت تیم ملی فوتبال ایران، گفت: از کارشناسان و دوستان که بعد از جام جهانی ما را نقد می کردند که برخی کارشناسانه و برخی مغرضانه بود می خواهم به ما راهکاری بدهند که در شرایط فعلی که 12 بازیکن اصلی ما تیم غایب هستند، چطور باید کار تاکتیکی و جسمانی تاثیرگذار انجام دهیم که تیم مان به موفقیت برسد؟ در این وضعیت من نمی توانم تاثیرگذاری داشته باشم. در این شرایط نمی توانم روی موفقیت یا عدم موفقیت تیم تاثیری داشته باشم.

وی در مورد اینکه آیا برای اردوی بعدی تعاملی شده است، خاطرنشان کرد: تماس هایی با مربیان گرفتیم تا تعامل خوبی ایجاد شود اما باشگاه ها هم استرس شروع لیگ را دارند و می خواهند خودشان را برای لیگ جدید آماده کنند. امیدوارم این مسئله ختم به خیر شود.

سرمربی تیم ملی امید در مورد وضعیت حسین اخوت و اینکه گفته می شود وضعیت سرپرست تیم نا مشخص است، خاطرنشان کرد: تمرکزم روی مسائل فنی است. این مسئله هم حل می شود.

پیروانی در مورد اینکه چرا علی شجاعی بازیکن سایپا از اردو جدا شد، گفت: علی شجاعی سال قبل بازیکن سایپا بوده و هنوز قراردادش با این تیم ادامه دارد. او بدون اطلاع باشگاه در اردوی تیم امید حاضر شده بود که وقتی مسئولان باشگاه این مسئله را به من گفتند سریع عذرش را خواستم و گفتم باید به باشگاهش برود و تکلیف خود را روشن کند. ما با باشگاه ها تعامل خوبی داریم و تمام تلاشمان این است که ارتباط خوبی به وجود بیاید. 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال