پیروانی: چند تیم علیه ما باند تشکیل دادند!

افشین پیروانی می‌گوید که برخی تیم ها تلاش داشتند تا لیگ تعطیل شود....

به گزارش "ورزش سه"، افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس که در ماه های اخیر به عنوان سخنگوی باشگاه نقشی اجرایی نیز داشته، در گفتگوی اخیر خود ادعا کرده که برخی تیم ها علیه پرسپولیس «باند» تشکیل دادند و تلاش داشتند تا لیگ تعطیل شود. او همچنین راز پنجمین قهرمانی متوالی را «سرمایه گذاری و تلاش بیشتر» می‌داند.

* بعضی تیم ها علیه ما باند تشکیل دادند
قبل از هر چیز این افتخار بزرگ را یک بار دیگر به هواداران تبریک می‌گویم. به هرحال خیلی‌ها زحمت کشیدند تا این قهرمانی به دست بیاید و این طور نبود که قهرمانی چهارم ساده باشد. خیلی‌ها به ما تهمت زدند و حرف و حدیث‌های زیادی درست کردند. حتی برخی‌ها با یکدیگر تیم شده و باند تشکیل دادند تا لیگ برگزار نشود یا شعار نیمه کاره ماندن لیگ را سر دادند اما خدا را شکر که ما سربلند شدیم و توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. این مسئله مهم با همت کادرفنی زحمت بچه ها و مسئولان باشگاه به دست آمد.

* تاریخ سازی کردیم
همچنین باید از هواداران و تیم اجرایی باشگاه که زحمات زیادی کشیدند تشکر کنم. این قهرمانی مبارک همه هواداران باشد. من همیشه گفته‌ام که به عنوان افشین پیروانی و یک هوادار، دست هرکسی را که باعث شود یک هوادار پرسپولیس لبخند بزند را می‌فشارم و مخلص او هستم. هواداران بدانند که این قهرمانی خیلی سخت بدست آمد اما برای حفظ آن باید بازهم تلاش کنیم. با وجود مشکلات زیادی که وجود داشت اما خوشبختانه مجموعه خوبی داریم و برای رسیدن به این مهم تلاش کردیم. در این مدت حرف و حدیث‌های زیادی شنیدیم اما عقب نکشیدیم و در نهایت اتفاقی رقم خورد که باعث شد تاریخ ساز شویم.

* باید بیشتر تلاش کنیم تا قهرمان شویم
پرسپولیس باشگاه بزرگی است و هواداران بزرگی هم دارد. پرسپولیس را می‌توان تاریخ، تمدن و افتخار دانست که حرف‌های زیادی در فوتبال ایران داشته، دارد و خواهد داشت. با این همه اگر قرار باشد که باز هم قهرمان شویم باید از فصلی که گذشت بیشتر تلاش کنیم و بیشتر سرمایه گذاری شود تا مشکلات برطرف گردد. قطعاً با تقویت تیم می‌توانیم به این مهم برسیم و یک قهرمانی دیگر را رقم بزنیم.

* جشن قهرمانی شب عید خواهد بود
هواداران پرسپولیس بدانند که من در خوشحالی کردن برای قهرمانی، در ردیف اولین‌ها هستم اما در زمینه کسانی که در این قهرمانی سهم داشتند جزو آخرین نفرات هستم اما تا لحظه‌ای که در پرسپولیس هستم از حق تیم و هواداران کوتاه نخواهم آمد. اگر هر بار مصاحبه‌ای انجام دادم یا وارد دعوایی شدم به خاطر این بود که حق پرسپولیس ضایع نشود. هواداران بدانند که من پیگیر این مسئله هستم و همین دیروز این مسئله را پیگیری کردم. ما دنبال این بودیم که در هفته آخر جام قهرمانی به پرسپولیس اهدا شود اما مسئولان سازمان لیگ گفتند که دو هفته آخر لیگ را به صورت همزمان برگزار خواهند کرد و شاید یک بازی به هر دلیلی دچار تغییرات شود که در این صورت هفته آخر وارد ماه محرم خواهد شد و به همین دلیل از جشن شادی این قهرمانی کم می‌شود. به همین دلیل به احتمال فراوان بعد از بازی با ذوب‌آهن که شب عید هم هست مراسم اهدای جام در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. البته ورزشگاه آزادی خوشبختانه به قهرمانی‌های پرسپولیس عادت دارد و بارها در این ورزشگاه جشن قهرمانی گرفتیم. خوشحالم که یک بار دیگر این ورزشگاه زیبا شاهد جشن قهرمانی پرسپولیس خواهد بود.

تگ ها


افشین پیروانی پرسپولیس تهران