پیروزی آلمان و شکست فرانسه در دیدارهای دوستانه

تیم ملی آلمان در دیداری دوستانه موفق شد با یک گل جمهوری چک را شکست بدهد اما فرانسه با دو گل مغلوب فنلاند شد....

به گزارش "ورزش سه"، امشب تیم های ملی اروپایی در دیدارهایی دوستانه به مصاف هم رفتند و نتایج جالبی رقم خورد که مهمترین آن شکست ۲-۰ فرانسه مقابل فنلاند بود.

شاگردان دیدیه دشان در غیاب تعدادی از بازیکنان اصلی شان در ترکیب اولیه میزبان فنلاند بود و در نهایت با دو گلی که در نیمه اول دریافت کردند، بازی را به حریف واگذار کردند. مارکوس فروس و اونی والاکاری گل های فنلاند را در دقایق ۲۸ و ۳۱ به ثمر رساندند.

اما آلمان که میزبان جمهوری چک بود، موفق شد با یک گل به پیروزی برسد. جانلوکا والداشمیت، ستاره جوان بنفیکا، تک گل ژرمن‌ها را در دقیقه ۱۳ به ثمر رساند.

هلند و اسپانیا هم که در آمستردام به مصاف هم رفتند، به تساوی ۱-۱ رضایت دادند. سرخیو کانالس در دقیقه ۱۹ لاروخا را پیش انداخت اما دونی فن د بیک در دقیقه ۴۷ کار را به تساوی کشید.

ایتالیا هم در خانه موفق شد با ۴ گل از سد استونی عبور کند. وینچنزو گریفو، وینگر فرایبورگ، ستاره آتزوری در این دیدار بود. او در دقایق ۱۴ و ۷۵ (پنالتی) دو بار دروازه حریف را باز کرد. دو گل دیگر ایتالیا در این دیدار را برناردسکی و اورسولینی (پنالتی) در قایق ۲۷ و ۸۶ به ثمر رساندند.

در نهایت پر گل ترین پیروزی امشب را پرتغال به دست آورد که تیم کوچک آندورا را با نتیجه ۷-۰ شکست داد. پدرو نتو (۸)، پائولینیو (۲۹ و ۶۱)، رناتو سانچس (۵۶)، امیلی گارسیا (۷۶-گل به خودی)، کریس رونالدو (۸۵) و ژوائو فیلیکس (۸۸) به ثمر رساندند.

تگ ها


تیم ملی فرانسه تیم ملی پرتغال تیم‌ ملی هلند تیم ملی آلمان