۵۰ پیروزی برای سولسشر؛ ادامه رقابت با مورینیو

پیروزی دیشب منچستریونایتد برای کارنامه سرمربی&#۱۶۰;سولسشر پیروزی مهمی بود اما سرمربی نروژی با وجود نتایج خوبی که با این تیم گرفته تا کنون نتوانسته به رکورد مورینیو در یونایتد برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد با پیروزی ۳-۰ تیمش بر لوتون تاون در مرحله سوم جام اتحادیه انگلیس به رکورد جالب توجهی دست پیدا کرد چرا که این پنجاهمین پیروزی یونایتد در دوران حضور او روی نیمکت این تیم بود.

سولسشر بعد از انجام ۹۲ بازی موفق شده به رکورد ۵۰ پیروزی دست یابد اما این بهترین رکورد یک مربی در تاریخ یونایتد نیست. در این مورد بهترین رکوردهای تاریخ یونایتد در اختیار ارنست منگنال (۵۰ پیروزی در ۷۸ بازی اول) و بعد از او ژوزه مورینیو (۵۰ پیروزی در ۸۱ بازی اول) است. سولسشر که موفق شده در ۹۲ بازی اول خود به عنوان سرمربی یونایتد به ۵۰ پیروزی دست یابد حالا بعد از مورینیو در رتبه سوم قرار دارد.

رقابت سولسشر با مورینیو زمانی پررنگ‌تر می‌شود که توجه داشته باشیم سولسشر در این تیم جانشین مورینیو شده است. زمانی که مدیران یونایتد در دسامبر ۲۰۱۸ مورینیو را اخراج کردند سولسشر هدایت تیم سابقش را به عهده گرفت. او در بدو ورود بسیار موفق عمل کرد و تیمش موفق شد اولین پنج بازی خود در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر بگذارد که در نوع خود آماری فوق العاده بود.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی لوتون 0 - منچستریونایتد 3

گل اول منچستریونایتد به لوتون توسط ماتا

 

 

تگ ها


ژوزه مورینیو اوله گونار سولسشر فوتبال جهان تاتنهام منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال