پیروزی بروکلین و دالاس در بازی نخست

تیم‌های بسکتبال دالاس، بروکلین، پورتلند و میلواکی در دیدار نخست پلی‌آف لیگ NBA به پیروزی رسیدند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یانیس آنتتوکنمپو ۲۶ امتیاز و ۱۸ ریباند و کریس میدلتون ۲۷ امتیاز و ۶ ریباند برای میلواکی کسب کردند. گوران دراجیچ ۲۵ و جیمی باتلر ۱۷ امتیاز و ۱۰ ریباند برای میامی داشتند.

در بازی دیگری که با حضور ۱۴۳۹۱ تماشاگر سالن بارکلی سنتر برگزار شد، تیم بروکلین نتس با درخشش ۳ ستاره نامدار خود،‌ موفق به شکست تیم بوستون سلتیکس شد. کوین دورانت ۳۲ امتیاز و ۱۲ ریباند، کایری اروینگ ۲۹ امتیاز و ۶ ریباند و جیمز هاردن ۲۱ امتیاز، ۹ ریباند و ۸ پاس گل برای نتس داشتند. جیسون تیتوم هم ۲۲ امتیاز برای سلتیکس کسب کرد.

کوین دورانت، پس ازر این بازی با عبور از رکورد تونی پارکر، گارد فرانسوی و پیشین تیم سان‌آنتونیو اسپرز با کسب ۴۰۴۷ امتیاز، نهمین بازیکن امتیازآور تاریخ مرحله پلی‌آف NBA شد.

تیم دالاس موریکس نیز پیروزی در نخستین بازی پلی‌آف مقابل کلیپرز و در سالن استیپلز سنتر شهر لس‌آنجلس را مدیون درخشش ستاره اسلوونیایی خود است. لوکا دانچیچ ۳۱ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۱۱ پاس گل برای دالاس کسب کرد. پل جرج ۲۳ و کوای لنرد ۲۶ امتیاز برای کلیپرز به دست آوردند.

در آخرین بازی روز نخست کنفرانس غرب، تیم پورتلند تریل بلیزرز با ۳۴ امتیاز و ۱۳ پاس گل دیمین لیلارد، دنور ناگتس را شکست داد تا در بازی شماری، یک بر صفر از حریف خود پیش بیفتد. نیکولا یوکیچ نیز ۳۴ امتیاز و ۱۶ ریباند برای دنور داشت.

نتایج بازی‌های امروز به شرح زیر است:

میامی ۱۰۷ - میلواکی ۱۰۹ (وقت اضافه نخست)
دالاس ۱۱۳ - کلیپرز ۱۰۳
بوستون ۹۳ - بروکلین ۱۰۴
پورتلند ۱۲۳ - دنور ۱۰۹

بیشتر بخوانید:

رونمایی از پیراهن تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان

دبیر جدید فدراسیون بسکتبال معرفی شد

 

 

تگ ها


بسکتبال آمریکا بسکتبال