پیروزی بر شاهین برای استقلال از نان شب هم واجب تر است

پیشکسوت آبی پوشان گفت: آخرین بازی فصل استقلال مهم ترین بازی این فصل آنها هم هست. چون این بازی حکم نایب قهرمانی و سهمیه آسیا را صادر می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، اکبر کارگرجم، اظهار داشت: سرانجام فصل پر تنش، طولانی، فرسایشی و پر از حاشیه نوزدهم لیگ برتر به پایان رسید و من امیدوارم همانطور که فصل فوتبال به پایان رسید، دوره کرونا نیز در دنیا به پایان برسد و جهان به حالت عادی بازگردد. در خصوص آخرین بازی فصل استقلال هم باید بگویم این مهم ترین بازی آنهاست چرا که این تیم مزد زحمات یک فصل خود را پنجشنبه شب و بعد از سوت پایان بازی با شاهین خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: با این که شاهین یک تیم سقوط کرده است، اما به چند دلیل این بازی برای استقلال می‌تواند یک دیدار دشوار و دردسر ساز شود و برای همین نمی‌توان به آن به چشم یک بازی ساده و از پیش برنده نگاه کرد.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: بازیکنان و کادر فنی شاهین حالا دیگر استرسی ندارند و بدون فشار روانی بازی می‌کنند و آنها می‌آیند تا برابر استقلال خودی نشان دهند و این می‌تواند کار را برای آبی پوشان که با فشار روانی ناشی از شرایط جدولی به این بازی می‌آیند، دشوار نماید. 

کارگرجم تاکید کرد: مصدومیت و غیبت دو بازیکن کلیدی و تاثیر گذار استقلال هم در این بازی بی تاثیر نیست و مجیدی برای اخذ ۳ امتیاز بازی بسیار باهوش عمل کند. 

عضو کمیته پیشکسوتان استقلال در ادامه اضافه کرد: بچه‌های ما یک سال تلاش کرده و زحمت کشیدند در این شب آخر می‌توانند با نایب قهرمانی و کسب سهمیه مستقیم آسیا نتیجه زحمات خود را بگیرند. برای همین پیروزی در این بازی از نان شب هم واجب تر است.

وی در خصوص نقل و انتقالات گفت: متاسفانه شنیدم بازیکنان رقم های غیر معقول پیشنهاد می‌دهند که این برای فوتبال ما خوب نیست. در شرایطی که دنیا درگیر ویروس کرونا هست و بسیاری از مشاغل با رکود شدید مواجه هستند و کشور ما خاصه به دلیل تحریم‌های ظالمانه با محدودیت های اقتصادی بیشتری نسبت به سایر کشورهای جهان مواجه است، از بازیکنان و ستاره‌های فوتبال انتظار می‌رود لااقل امسال در عمل به خاطر هواداران از خواسته‌های عجیب و نجومی شان کوتاه بیایند و کمک کنند تا چرخ باشگاه شان روان تر به چرخش در بیاید. 

بیشتر بخوانید:

اهمیت دیدار با شاهین برای استقلال زیاد است/نباید به دربی توجه کرد

دیدار سعادتمند با آذری جهرمی

 

 

تگ ها


اکبر کارگرجم تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران نقل و انتقالات لیگ برترفوتبال ایران استقلال شاهین شاهین-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال