پیروزی بر یونایتد و صعود به فینال غیرممکن نیست

ادین ژکو، ستاره بوسنیایی رم، می گوید این تیم باید در دیدار برابر منچستر یونایتد به خود باور داشته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، رم پنجشنبه شب در چارچوب دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا مهمان منچستریونایتد خواهد بود؛ شیاطین سرخ این روزها در فرم خوبی به سر می‌برند و قطعاً رم کار دشواری برای پیروزی و نهایتا صعود به فینال پیش رو خواهد داشت اما ادین ژکو از انگیزه‌های بالای این تیم برای صعود به فینال مسابقات صحبت کرده است.

ادین ژکو گفت: " ما جایگاه خود را در مرحله نیمه نهایی به دست آوردیم و باید بهترین تلاش‌مان را انجام دهیم. ما قبل از هر چیز باید از توانایی های خود آگاه باشیم. ما می دانیم که منچستریونایتد تیم قدرتمندی است و در مجموع دو بازی شانس بیشتری دارد اما این واقعیت که به مرحله نیمه نهایی راه یافتیم این حق را به ما می دهد که به خودمان باور کنیم."

ستاره بوسنیایی باشگاه رم یک بار دیگر در صحبت های خود تاکید کرد که پیروزی بر منچستریونایتد برای آنها غیرممکن نیست. او در ادامه گفت: "رم به عنوان یک گروه از کیفیت بالایی برخوردار است و ما باید به عنوان یک تیم عمل کنیم.  اگر این کار را انجام دهیم هیچ چیز غیرممکن نیست."

گفتنی است رم در سری آ نیز برای کسب سهمیه اروپایی می‌جنگند و در همین راستا شاگردان پائولو فونسکا فردا شب به مصاف کالیاری خواهند رفت که دیدار دشواری محسوب می‌شود.

تگ ها


آ اس رم ادین ژکو منچستر یونایتد