پیروزی حسن یزدانی مقابل علیرضا کریمی

در جریان رقابت های داغ و مهیج وزن ۸۶ کیلوگرم انتخابی تیم ملی، حسن یزدانی موفق به شکست علیرضا کریمی شد و محمدجواد ابراهیمی شکست سنگینی مقابل عزت الله اکبری داشت ......

در جریان رقابت های داغ و مهیج وزن ۸۶ کیلوگرم انتخابی تیم ملی، حسن یزدانی موفق به شکست علیرضا کریمی شد و محمدجواد ابراهیمی شکست سنگینی مقابل عزت الله اکبری داشت.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، در ادامه دیدارهای مرحله نیمه نهایی انتخابی وزن ۸۶ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات جهانی فرانسه، علیرضا کریمی دارنده مدال برنز جهان پس از شکست مقابل جواد ابراهیمی در دومین دیدار به مصاف حسن یزدانی رفت و در پایان ۵ بر صفر شکست خورد و علی رغم شایستگی از دور رقابت ها کنار رفت.

حسن یزدانی قهرمان المپیک ریو نشان داد که برای تصاحب دوبنده تیم ملی در وزن جدید هیچ کس نمی تواند جلودارش باشد.
در دیگر دیدار این وزن محمد جواد ابراهیمی پس از پیروزی مقابل علیرضا کریمی، مقابل عزت الله اکبری با نتیجه سنگین ۱۴ بر ۴ شکست خورد و در آخرین مبارزه باید به مصاف یزدانی برود.

ابراهیمی که در دیدار نخست با اتلاف وقت زیاد و استراحت به بهانه مصدومیت موفق شده بود کریمی را از پیش رو بردارد در مبارزه مقابل اکبری نیز زمانی که ۱۰ امتیاز را با خاک شدن و فن فیتیله پیچ های پیاپی اکبری از دست داد بار دیگر بر روی تشک دراز کشید اما در نهایت به مبارزه ادامه داد و ۱۴ بر ۴ شکست خورد.

تگ ها


اخبار روز کشتی