پیروزی حیاتی آلمان با درخشش گوندوغان

آلمان موفق شد در دیداری که ۷۵ دقیقه ده نفره بود، مقابل استونی به یک پیروزی مهم و حیاتی دست پیدا کند...

آلمان موفق شد در دیداری که ۷۵ دقیقه ده نفره بود، مقابل استونی به یک پیروزی مهم و حیاتی دست پیدا کند

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، امشب تیم ملی استونی در شهر تالین، میزبان آلمان بود که این دیدار در نهایت با برتری ۳-۰ ژرمن‌ها به پایان رسید.

شاگردان یواخیم لوو خیلی زود با اخراج امره جان در دقیقه ۱۴، ۱۰ نفره شدند. آلمان در ادامه حتی تا آستانه گلزنی پیش رفت اما ضربه آزاد مارکو رویس به تیرک دروازه استونی برخورد کرد. تلاش‌های آنها در نیمه اول بی‌ثمر بود و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند. اما در نیمه دوم آنها جان تازه‌ای گرفتند و ایلکای گوندوغان در دقایق ۵۲ و ۵۷ دو بار موفق به گلزنی شد تا خیال ژرمن آسوده شود.

حملات مانشافت ادامه داشت و در دقیقه ۷۱، تیمو ورنر که تازه به زمین آمده بود سومین گل میهمان را به ثمر رساند تا پیروزی آلمان در این بازی حتمی شود. استونی در ادامه تمام سعی خود را برای گلزنی به کار گرفت اما نویر در دو مرحله آنها را ناکام گذاشت تا این بازی در نهایت با برتری ۳-۰ آلمان به پایان برسد.

آلمان با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد اما به خاطر بازی روبه‌رو با هلند، پایین‌تر از این تیم در رده دوم جدول گروه C ایستاد. امروز در همین گروه هلند نیز مقابل بلاروس به برتری ۲-۱ دست یافته بود.

اخبار مرتبط:

تداوم صدرنشینی هلند با غلبه بر بلاروس

پیروزی حیاتی آلمان با درخشش گوندوغان
پیروزی حیاتی آلمان با درخشش گوندوغان

تگ ها


تیم ملی آلمان تیم ملی استونی یواخیم لوو فوتبال جهان مقدماتی یورو ۲۰۲۰ مانشافت