پیروزی خارج از خانه سلسائو با هت‌تریک نیمار

تیم ملی برزیل موفق شد در خاک پرو حریفش را با نتیجه ۴-۲ شکست دهد. نیمار که در این بازی هت‌تریک کرد مهمترین نقش را در این پیروزی بازی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی برزیل در دومین بازی خود در رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آمریکای جنوبی به پرو سفر کرد تا به مصاف تیم ملی این کشور برود. شاگردان تیته در این بازی موفق شدند پرو را ۴-۲ شکست دهند تا با ۶ امتیاز از دو بازی و با تفاضل گل بهتر نسبت به آرژانتین در صدر جدول این مرحله قرار بگیرند.

دیدار دو تیم که در لیما پایتخت پرو و در استادیو ناسیونال دو لیما یا استادیوم ملی لیما برگزار می شد ابتدا پرو بود که در دقیقه ۶ توسط آندره کاریو به گل رسید. اما این بازی متعلق به نیمار بود. ستاره برزیلی در دقیقه ۲۸ از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند تا بازی در نیمهه اول با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در شروع نیمه دوم باز هم پرو بود که موفق شد ابتدا از حریف پیش بیفتد. رناتو تاپیا در دقیقه ۵۹ دروازه وورتون سنگربان برزیل را باز کرد تا نتیجه ۲-۱ به نفع پرو بشود. این بار اما برزیلی ها تنها ۵ دقیقه منتظر ماندند تا ریچارلیسون ستاره برزیلی اورتون نتیجه را ۲-۲ کند. او در این بازی در کنار نیمار و فیرمینو در خط حمله به میدان رفته بود.

بازی تا دقیقه ۸۳ با همین نتیجه پیش رفت اما دقایق پایانی بازی با اتفاقات زیادی همراه بود. ابتدا نیمار در دقیقه ۸۳ از روی نقطه پنالتی دومین گل خود را زد تا برزیل ۳-۲ از حریف جلو بیفتد. در ادامه بازی به تنش کشیده شد و دو بازیکن پرو کارلوس کاسدا و کارلوس زامبرانو در دقایق ۸۶ و ۸۹ از زمین اخراج شدند. شب درخشش نیمار در دقیقه ۹۰+۴ اما کامل شد تا او موفق به هت تریک شده و برزیل در این بازی ۴-۲ به پیروزی برسد.

تگ ها


نیمار تیم ملی برزیل