پیروزی خانگی آرسنال مقابل ساندرلند

آرسنال موفق شد در دیداری خانگی مقابل ساندرلند با پیروزی 2-0 برسد و امیدهایش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را حفظ کند ......

آرسنال موفق شد در دیداری خانگی مقابل ساندرلند با پیروزی 2-0 برسد و امیدهایش برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان را حفظ کند

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، توپچی ها در این دیدار کاملا برتر از حریف ظاهر شدند و در نهایت با دو گل از الکسیس سانچس، سه امتیاز بازی را از آن خود کردند تا به یک امتیازی لیورپول برسند و برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان در هفته آخر، امیدوار باقی بمانند.

آرسنال بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 9 بود که این تیم اولین موقعیت جدی اش را ایجاد کرد اما ضربه ژیرو راهی به چهارچوب دروازه ساندرلند پیدا نکرد.

یک دقیقه بعد نوبت بازیکنان ساندرلند بود که روی دروازه پتر چک خطرساز شوند اما واکنش دروازه بان توپچی ها، دروازه این تیم را بسته نگه داشت.

شاگردان ونگر خیلی سریع به این حمله واکنش نشان دادند و ژیرو بار دیگر صاحب موقعیت شد اما پیکفورد این موقعیت را نیز از او گرفت.

برتری آرسنالی ها ادامه داشت اما بازیکنان این تیم در مقابل دفاع فشرده حریف نمی توانستند موقعیت خاصی ایجاد کنند.

در دقایق پایانی نیمه اول فشار حملات میزبان بیشتر شد و بازیکنان این تیم حداقل سه موقعیت خوب برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و این نیمه با تساوی 0-0 به پایان رسید.

نیمه دوم می توانست برای ساندرلندی ها رویایی آغاز شود اما اشتباه بچه گانه مونرئال را پتر چک جبران کرد تا دروازه آرسنال بسته بماند.

بازی با برتری آرسنال دنبال شد و هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، حملات این تیم شدت می گرفت تا اینکه سرانجام در دقیقه 72، قفل دروازه ساندرلند باز شد.

مسوت اوزیل که خود حرکت را آغاز کرده بود، در نهایت با یک پاس در عرض، الکسیس سانچس را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

حملات آرسنال بعد از این گل هم ادامه داشت و الکسیس می توانست در دقیقه 75 اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

اما تلاش آرسنالی ها برای رسیدن به گل دوم سرانجام در دقیقه 81 نتیجه داد و الکسیس موفق شد خود و تیمش را دو گله کند. روی یک ارسال به دهانه دروازه ساندرلند بود که ژیرو ضربه اول را زد اما پیکفورد آن را برگشت داد. توپ برگشتی به الکسیس رسید و او هم با ضربه سر، حساب کار را 2-0 کرد.

در دقایق پایانی باز هم این آرسنالی ها بودند که موقعیت های خطرناک تری داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری 2-0 آرسنال به پایان رسید.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال