پیروزی خانگی دشوار میلان برابر پسکارا

دیدار تیم های میلان و پسکارا در هفته11 مسابقات سری آ ایتالیا با نتیجه 1-0 به سود میلان خاتمه یافت تا روسونری ها باخت سنگین به جنووا را به دست فراموشی بسپارند ......

دیدار تیم های میلان و پسکارا در هفته11 مسابقات سری آ ایتالیا با نتیجه 1-0 به سود میلان خاتمه یافت تا روسونری ها باخت سنگین به جنووا را به دست فراموشی بسپارند.

 

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه، میلان که روند خوبی را طی می کرد و به رده سوم جدول نیز رسیده بود، پس از باخت در بازی قبلی برابر جنووا به رده پنجم سقوط کرد. روسونری ها در خانه میزبان تیم رده 17 پسکارا بودند که در این فصل به سری آ صعود کرده است.

بازی با حملات میلان شروع شد اما اولین خطر جدی بازی را دقیقه 17 بازی شاهد بودیم. باکا روی پاس بوناونتورا و با شوتی محکم، دروازه پسکارا را تهدید کرد؛ اما توپ او همان جایی رفت که گلر حضور داشت.

میلان در دو دقیقه پایانی نیمه اول نیز دو فرصت عالی گلزنی را از دست داد. ضربه سر نیانگ روی سانتر سوسو می رفت وارد دروازه شود؛ اما توپ به تیرک برخورد کرد تا بهترین بخت میلان از دست برود.

یک دقیقه بعد، بوناونتورا می توانست میلان را پیش بیندازد اما ضربه او را بیزاری مهار کرد تا نیمه اول بدون گل به اتمام برسد.

4 دقیقه پس از شروع نیمه دوم، میلان توسط بوناونتورا به گل دست یافت. این بازیکن روی یک ضربه کاشته به زیبایی دروازه پسکارا را باز کرد.

مدافعان حریف که روبروی بوناونتورا صف کشیده بودند، در لحظه ضربه زدن این بازیکن به هوا پریدند اما بوناونتورا توپ را از زیر پاهای آنها عبور داد و گل اول میلان را به ثمر رساند.

کمی بعد نیانگ فرصت گلزنی داشت اما شوت او وارد دروازه نشد. پسکارا نیز بین دقایق 52 تا 55 خودی نشان داد و دو بار صاحب موقعیت گلزنی شد؛ اما ضربات آکیلانی و گومز راه به جایی نبردند.

در ادامه، بازی بسیار پرحرارت و زیبا دنبال شد و هر دو تیم صاحب موقعیت های خوبی برای گلزنی شدند.

پسکارا حمله می کرد و میلان روی ضد حملات بسیار خطرناک نشان می داد؛ با این حال توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد تا میلان این بازی را با تک گل بوناونتورا به سود خود خاتمه دهد. میلانی ها با این برد شیرین، 22 امتیازی شده و به رده سوم صعود کردند.

تگ ها


سری آ فوتبال