پیروزی خانگی یووه برابر ناپولی

یوونتوس در دیداری خانگی و دشوار موفق شد با نتیجه 2-1 ناپولی را از پیش رو بردارد ......

یوونتوس در دیداری خانگی و دشوار موفق شد با نتیجه 2-1 ناپولی را از پیش رو بردارد.

 

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه، شاگردان مکس آلگری در نیمه اول این دیدار نتوانستند دروازه حریف را باز کنند اما در نیمه دوم، روی اشتباه خط دفاعی ناپلی ها دو بار به گل رسیدند و تک گل تماشایی خوسه کایخون هم نتوانست مانع از شکست مردان مائوریسیو ساری شود.

یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما موقعیت ویژه ای روی دروازه حریف ایجاد نکرد.

در ادامه بازی متعادل شد و حتی ناپولی می توانست در دقیقه 13 به گل اول بازی برسد اما کایخون در موقعیت آفساید قرار گرفت.

چند دقیقه نوبت یوونتوسی ها بود که اولین موقعیت جدی شان را روی همکاری ماریو مانژوکیچ و استفن لیششتاینر ایجاد کنند اما ضربه مدافع سوئیسی از بالای دروازه به بیرون رفت.

روند بازی در نیمه اول به همین شکل ادامه داشت و اگرچه یکی دو موقعیت دیگر روی دروازه ها ایجاد شد اما در نهایت این نیمه بدون اینکه توپی از خط دروازه ها عبور کند به پایان رسید.

نیمه دوم پرحادثه آغاز شد و تنها 10 دقیقه از این نیمه سپری شده بود که دروازه ها دوبار باز شد. ابتدا این یوونتوسی ها بودند که در دقیقه 50 و روی یک ضربه کرنر به گل رسیدند.

روی یک ضربه کرنر بود که توپ در رفت و برگشت و البته کم دقتی  مدافعان ناپولی به بونوچی رسید و او هم به راحتی دروازه رینا را باز کرد.

اما این برتری تنها 4 دقیقه پایدار بود و در دقیقه 56، خوسه کایخون کار را به تساوی کشید. ارسال عالی اینسینیه به پشت مدافعان یووه، در موقعیت مناسب به کایخون رسید و او هم با یک ضربه والی، بوفون را مغلوب کرد.

حملات دو تیم ادامه داشت و ناپولی می توانست در دقیقه 58 به گل دوم برسد اما ضربه نهایی راهی به چهارچوب دروازه بوفون نداشت.

در ادامه یوونتوسی ها حملات خطرناک تری روی دروازه تیم میهمان ترتیب دادند و سرانجام در دقیقه 70 به گل رسیدند. ایگواین که خود حرکت را آغاز کرده بود، در ادامه صاحب موقعیت شد و با یک شوت محکم، رینا را مغلوب کرد.

در دقایق پایان بازیکنان ناپولی تلاش زیادی برای جبران گل خورده انجام دادند اما این تلاش فایده ای نداشت و بازی با همان نتیجه 2-1 به سود ناپولی به پایان رسید.

تگ ها


سری آ فوتبال