پیروزی خیره کننده مدافع عنوان قهرمانی در ایران

به گزارش مدال و به نقل از ایرنا، تیم های بیمه رازی جویبار و رعد پدافند تهران از گروه یک این مسابقات چهارشنبه شب در سالن ورزشی شهیدحاجی زاده جویبار به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم میزبان با حمایت پرشور هواداران خود با نتیجه 7بر یک میهمان خود را با شکست بدرقه کرد ......

به گزارش مدال و به نقل از ایرنا، تیم های بیمه رازی جویبار و رعد پدافند تهران از گروه یک این مسابقات چهارشنبه شب در سالن ورزشی شهیدحاجی زاده جویبار به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم میزبان با حمایت پرشور هواداران خود با نتیجه 7بر یک میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.
در این دیدار در وزن 57 کیلوگرم 'یونس سرمستی' از تیم بیمه رازی جویبار با نتیجه 11 بر 6 'روح اله نعمتیان ' از تیم رعدپدافندتهران را شکست، در وزن 61 کیلوگرم 'مسعود اسماعیل پور' ملی پوش جویبار تیم بیمه رازی با نتیجه 7 برصفر ' محمد نامجومطلق' را از پیش رو برداشت ودر وزن 65 کیلوگرم 'مهدی یگانه جعفری' از تیم میزبان با نتیجه نزدیک 7بر6 برابر ' وحید آهنگری' صاحب برتری شد.
همچنین در وزن 70 کیلوگرم، ' مصطفی حسین خانی' در مصاف با ' غلامرضا عبداله پور' با نتیجه5 برصفرپیروز شد و در وزن 74 کیلوگرم، ' بهمن تیموری'، در دیداری نزدیک وتماشایی 6 بر 5 ' سید علی موسوی ' از تیم رعد تهران را مغلوب کرد.
در وزن 86 کیلوگرم،' وحید شاه محمدی' از تیم رعد پدافندتهران تنها کشتی گیر پیروز تیمش بود که پس از تساوی 5 بر 5 برابر' محمدجواد ابراهیمی' از تیم بیمه رازی جویبار در پوئن شماری برنده شد.
همچنین در وزن 97 کیلوگرم، ' امیر محمدی' کشتی گیر تیم بیمه رازی جویبار با نتیجه 4بریک از سد 'حسین شهبازی از تیم رعدپدافند تهران گذشت و در وزن 125 کیلوگرم، ' یداله محبی' از تیم میزبان درآخرین دیدار هفته نخست با نتیجه 6 بر 5 برابر ' امین طاهری' صاحب پیروزی شد تا کام مدافع عنوان قهرمانی در آغاز این مسابقات شیرین شود.
رقابت های لیگ برتر کشتی باشگاه های کشور یا همان لیگ 300 روزه با حضور 20 تیم برگزارمی شود.
در کشتی آزاد تیم های بیمه رازی جویبار، رعد پدافند هوایی تهران، ستارگان کاشان، ستارگان ساری، پاس رستم کلا، هیات کشتی البرز، هیات کشتی خراسان رضوی، مرند آذربایجان شرقی، هیات کشتی کرمانشاه و موسسه فرهنگی ورزشی بهنام طیبی حضور دارند.
در کشتی فرنگی نیز بیمه رازی تهران، پاس خوزستان، شهدای مدافع حرم قم، سینا صنعت ایذه، دانشگاه پیام نور خوزستان، هیات کشتی البرز، رعد پدافند هوایی تهران، آکادمی کشتی امید نوروزی، شرکت حمل و نقل مهام علیان کوهدشت لرستان و مرحوم خواجه وند نوشهر شرکت می کنند.
مازندران با پنج تیم بیمه رازی جویبار، ستارگان ساری، پاس رستم کلا و موسسه فرهنگی ورزشی بهنام طیبی در کشتی آزاد و مرحوم خواجه وند نوشهر درکشتی فرنگی بیشترین تعداد تیم های شرکت کننده دراین مسابقات را دارد.

تگ ها


اخبار روز کشتی