پیروزی خیلی پرگل سپاهان و ذوب‌آهن در فوتبال زنان!

رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال زنان با ثبت نتایجی عجیب و پرگل به پایان رسید....

به گزارش "ورزش سه" رقابت‌های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال زنان در شرایطی پیگیری شد و خاتمه یافت که پرگل‌ترین هفته فصل لقب گرفت و نتایج عجیبی در برخی از مسابقات به سرانجام رسید؛ سه تیم ۱۵ امتیازی خاتون بم، شهرداری سیرجان و سپاهان اصفهان برای تداوم روند موفقیت‌آمیز خود در فصل جدید به مصاف رقبا رفتند.

بمی‌ها در ارومیه با ۷ گل مقابل تیم همیاری جشنواره گل به راه انداختند که مونا محمودی با ثبت پوکر در گلزنی نقش اصلی را در پیروزی تیمش امروز ایفا کرد؛ شهرداری سیرجان که یک بازی عقب افتاده در هفته نخست دارد، نتیجه‌ای غیر منتظره را به دست آورد و در خانه مقابل هیات فوتبال البرز متوقف شد و به تساوی ۱-۱ رضایت داد.

سپاهان اصفهان در شهرکرد در روزی گلات هاجر دباغی در گلزنی، نتیجه‌ای استثنایی را رقم زد و حریف خود را دورقمی کرد و توانست ملی‌پوشان شهرکرد را با نتیجه ۱۰-۰ از پیش بردارد؛ ذوب‌آهن دیگر تیم اصفهانی فوتبال زنان در خانه دیگر پیروزی پرگل هفته را رقم زد و در روز درخشش الهام فرهمند و هت‌تریکی که این ستاره باتجربه داشت با نتیجه ۸-۱ سارگل بوشهر را در هم کوبید.

در دیگر بازی‌های هفته نیز ملوان در خانه مقابل پالایش گاز ایلام متوقف شد و زارع باتری سنندج توانست با برتری ۳ گله از سد کیان نیشابور بگذرد.

با نتایج به دست آمده، خاتون بم با ۱۸ امتیاز و به لطف تفاضل +۳۰ صدرنشین است و سپاهان نیز با تفاضل +۲۳ و امتیازاتی مشابه خاتون در جایگاه دوم جدول قرار دارد؛

شهرداری سیرجان با یک بازی کمتر، ۱۶ امتیازی است و در جایگاه چهارم جدول هم ذوب‌آهن با ۱۵ امتیاز قرار دارد.

نتایج کامل هفته هفتم لیگ برتر فوتبال زنان (جمعه ۱۰ دی‌ماه - ساعت ۱۳)

شهرداری سیرجان ۱-۱ هیات فوتبال البرز
زارع باتری سنندج ۳-۰ کیان نیشابور
ملی پوشان شهرکرد ۰-۱۰ سپاهان اصفهان
ملوان بندرانزلی ۱-۱ پالایش گاز ایلام
ذوب آهن اصفهان ۸-۱ سارگل بوشهر
همیاری آذربایجان غربی ۰-۷ خاتون بم

تگ ها


فوتبال بانوان