پیروزی دشوار منچستریونایتد برابر میدلزبورو

منچستریونایتد در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-1 میدلزبورو را شکست بدهد و یک پله در جدول رده بندی صعود کند ......

منچستریونایتد در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-1 میدلزبورو را شکست بدهد و یک پله در جدول رده بندی صعود کند ...
منچستریونایتد در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-1 میدلزبورو را شکست بدهد و یک پله در جدول رده بندی صعود کند.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در این دیدار که داور یک گل درست شیاطین سرخ را نپذیرفت، این میدلزبورو بود که پیش افتاد اما شاگردان ژوزه مورینیو باز زدن دو گل در 10 دقیقه پایانی، سه امتیاز باارزش این دیدار را از آن خود کردند.
 
دو تیم بازی را متعادل آغاز کرد و  این میدلزبورو بود که در دقیقه 3 و روی اشتباه آندر هرره را صاحب موقعیت شد اما ضربه ضعیف آداما ترائوره، باعث شد تا این فرصت از دست برود.
 
در ادامه بازیکنان یونایتد ابتکار عمل را در دست گرفتند و چیزی نمانده بود که پل پوگبا در دقیقه 13 دروازه ویکتور والدس را باز کند اما ضربه برگردان تماشایی او به تیر دروازه برخورد کرد.
 
 
 
برتری شیاطین سرخ ادامه داشت اما دفاع منسجم میدلزبورو مانع از ایجاد موقعیت خطرناک روی دروازه این تیم می شد. در دقیقه 37، آنتونی مارسیال می توانست قفل دروازه والدس را باز کند اما ضربه تماشایی او از پشت محوطه جریمه، به تیر دروازه برخورد کرد.
 
روی توپ برگشتی، ارسال مارسیال به دهانه دروازه، با ضربه تماشایی زلاتان به گل تبدیل شد اما داور در تصمیمی بحث برانگیز، این گل را به دلیل برخورد زلاتان با والدس نپذیرفت.
 
 
 
در دقایق پایانی هم یونایتدها تیم برتر میدان بودند اما توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با نتیجه 0-0 به پایان رسید.
 
نیمه دوم هم با برتری یونایتدها آغاز شد و در همان دقایق ابتدایی، پاس پوگبا برای زلاتان، می توانست به گل اول منجر شود اما ضربه ستاره سوئدی را والدس مهار کرد.
 
برتری تیم میزبان تا دقیقه 60 ادامه داشت اما دفاع منسجم میدلزبورو و واکنش های خوب والدس، مانع از رسیدن آنها به گل شد. پس از آن نوبت مردان آیتور کارانکا بود که خودی نشان بدهند و با زدن گل در دقیقه 67، یونایتد را غافلگیر کردند.
 
روی یک ارسال و ضربه سر نگردو، گرانت لیدبیتر در موقعیت تک به تک با دخیا قرار گرفت و با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.
 

مورینیو خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و با فرستادن ماتا و راشفورد به زمین، شدت حملات تیمش را بیشتر کرد. این تغییرات به چند حمله خطرناک روی دروازه میدلزبورو تبدیل شد اما ضربه راشفورد و مارسیال، راهی به چهارچوب پیدا نکرد.
 
اما سرانجام در دقیقه 84، روی یک حرکت تمرین شده، یونایتد سرانجام به گل رسید. ارسال پوگبا به پشت محوطه جریمه میدلزبورو را زلاتان با ضربه سر به مارسیال سپرد و او هم با ضربه ای دقیق، کار را تمام کرد.
 

تیم میهمان هنوز از شوک این گل خارج نشده بود که یونایتد به گل دوم رسید. این بار روی ارسال ماتا از سمت راست، پوگبا با ضربه سری دیدنی، دروازه والدس را باز کرد.
 
در دقایق پایانی تیم میزبان تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام داد اما تلاش آنها بی نتیجه بود و بازی با نتیجه 2-1 به سود منچستریونایتد به پایان رسید.